La Multi Ani!

    Angajați

  • Russu Nicolae Vasile
    1 Decembrie
    Acompaniator
  • Ţisen Nina Vasile
    1 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Cabac Nina Vasili
    1 Decembrie
    Profesor (calificare medie) in sistemul invatamintului special
  • Ţaranu Ludmila Fiodor
    1 Decembrie
    Lector universitar
  • Huzieff Nicholas Michael
    1 Decembrie
    Lector universitar
  • Stamatin Ştefan Ion
    2 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Răileanu Ludmila Alexandru
    2 Decembrie
    Sef serviciu (functional in alte domenii de activitate)
  • Balanici Eugenia Ion
    2 Decembrie
    Inspector
  • Crivceanschi Nina Grigore
    2 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Pădureac Dorina Vasili
    3 Decembrie
  • Mostovic Galina Vladimir
    4 Decembrie
    Bibliotecar
  • Tuniţcaia Maria Vasile
    4 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Dumbravanu Lilia Nicolae
    4 Decembrie
    Asistent universitar
  • Petelca-Baban Galina Vasile
    5 Decembrie
    Asistent universitar
  • Stanţieru Svetlana Andrei
    5 Decembrie
    Lector superior universitar
  • Budeanu Nina Ion
    6 Decembrie
    Portar
  • Gramaţcaia Natalia Vladimir
    6 Decembrie
    Acompaniator
  • Iucol Nicolae Serghei
    6 Decembrie
    Timplar
  • Gromova Tatiana Anatolie
    7 Decembrie
    Functionar la serviciul de pasapoarte
  • Apreutes Emilia Mina
    7 Decembrie
    Masinist la masinile de spalat
  • Zdibneac Elena Ivan
    7 Decembrie
    Bibliotecar (calificare medie)
  • Lîsenco Galina Andrei
    8 Decembrie
    Laborant (calificare medie)
  • Chernoz Grigori Anatolie
    8 Decembrie
    Zugrav
  • Pascari Ecaterina Victor
    8 Decembrie
  • Luchianciuc Natalia Grigore
    8 Decembrie
    Bibliotecar
  • Glavan Zinaida Gheorghe
    9 Decembrie
    Director (sef) combinat
  • Morarenco Aliona Vasile
    9 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Oală Anna Nicolai
    10 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Gratii Vladimir Grigore
    10 Decembrie
    Lector superior universitar
  • Mighirina Nina Iosif
    11 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Apostol Gheorghe Sava
    11 Decembrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Rotaru Andrei Vladimir
    12 Decembrie
    Lector superior universitar
  • Podgurscaia Maria Dmitri
    12 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Zmău Valeri Mihail
    12 Decembrie
    Muncitor la amenajarea localitatilor
  • Faleleeva Nadejda Vasili
    12 Decembrie
    Paznic (portar)
  • Rîjcova Svetlana Grigorii
    13 Decembrie
    Asistent universitar
  • Polejaeva Ecaterina X
    13 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Novac Adela Sava
    13 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Zadiraico Lucia Andrei
    13 Decembrie
    Bibliotecar principal
  • Boincean Maria Nicolae
    13 Decembrie
    Asistent universitar
  • Grab Lilia Iacov
    13 Decembrie
  • Sapogovskaia Natalia Alexandru
    14 Decembrie
    Contabil
  • Banari Marina Eugeniu
    14 Decembrie
    Laborant (calificare medie)
  • Matveev Veaceslav Timofei
    14 Decembrie
    Lector superior universitar
  • Belcovscaia Galina Victor
    14 Decembrie
    Bibliotecar principal
  • Furtună Elena Stepan
    15 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Garnîşeva Feodosia Alexandru
    15 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Berezhna Diana Vasile
    15 Decembrie
    Lector universitar
  • Balînschi Andrei Valentin
    15 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Luca Lucia Semion
    15 Decembrie
    Portar
  • Muratova Natalia Ivan
    16 Decembrie
    Bibliotecar (calificare medie)
  • Tatarinţeva Natalia Victor
    17 Decembrie
    Lector universitar
  • Bacioi Ludmila Andrei
    18 Decembrie
    Intendent
  • Podgorneac Victor Nicolai
    18 Decembrie
    Lacatus-electrician la repar.utilajului electr. de la centr. elect.
  • Lungu Nicolae Constantin
    19 Decembrie
    Timplar
  • Canţer Nicoleta Vasile
    19 Decembrie
    Lector universitar
  • Darii Evghenia Fiodor
    19 Decembrie
    Brutar-maistru
  • Popescu Rodica Gheorghe
    20 Decembrie
    Profesor in invatamintul secundar (gimnazial, liceal, profes.)
  • Cecan Svetlana Constantin
    20 Decembrie
    Bibliotecar (calificare medie)
  • Novgorodscaia Nina Pavel
    20 Decembrie
    Portar
  • Ciobanu Ion Mihail
    21 Decembrie
    Lector superior universitar
  • Faigher Anatolie Anatolie
    22 Decembrie
    Lector universitar
  • Sirota Elena Vladimir
    22 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Beşliu Vitalie Ion
    22 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Mihaluţa Aculina Petru
    22 Decembrie
    Bibliotecar (calificare medie)
  • Apostol Larisa Constantin
    23 Decembrie
    Cofetar
  • Buciuceanu Alina Ivan
    23 Decembrie
    Laborant (calificare medie)
  • Rumleanschi Mihail Petru
    23 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Suslenco Alina Andrei
    23 Decembrie
    Cercetator-stagiar (in economie)
  • Eşanu Livia Victor
    24 Decembrie
    Lector universitar
  • Iavorscaia Liliana Anton
    24 Decembrie
    Sef serviciu (functional in alte domenii de activitate)
  • Iulic Margarita Ion
    24 Decembrie
    Bibliotecar
  • Petrova Elena Simion
    24 Decembrie
    Inspector serviciu personal
  • Popa Igor Anton
    25 Decembrie
    Muncitor la ingrijirea complexa si repararea cladirilor
  • Timciuc Denis Gheorghii
    25 Decembrie
    Jurisconsult
  • Iavorschi Corina Victor
    25 Decembrie
    Metodist
  • Lavric Irina X
    26 Decembrie
    Laborant (calificare medie)
  • Macovei Eugenia Andrei
    26 Decembrie
    Brutar
  • Balica Elena Vladimir
    27 Decembrie
    Laborant (calificare medie)
  • Smirnov Ivan Elampi
    28 Decembrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Ifodi Iraida Nicolae
    28 Decembrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Savostin Mihail Procop
    29 Decembrie
    Lacatus-instalator tehnica sanitara
  • Poplutin Alexei Anatoli
    29 Decembrie
    Operator la calculatoare si calculatoare electronice
  • Frolova Vera Veaceslav
    29 Decembrie
    Asistent universitar
  • Cazacu Angela Andrei
    29 Decembrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Pănuşa Vitalie Dimitri
    31 Decembrie
    Conducator auto (sofer)
  • Masteranzi

  • Rusu Nicolae Vasile
    1 Decembrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Borș Adela Ion
    1 Decembrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Roşca Gheorghe Gheorghe
    2 Decembrie
    Administrarea bazelor de date și tehnologii web
  • Platon Viorica Boris
    2 Decembrie
    Management educaţional (120)
  • Lobusova Larisa Nicolai
    2 Decembrie
    Consiliere psihologică în instituţii şi organizaţii
  • Lungu Tatiana Gheorghi
    2 Decembrie
    Psihologie judiciară
  • Paniş Dana Oleg
    2 Decembrie
    Bănci și asigurări
  • Beţişor Alexandru Nicolae
    3 Decembrie
    Administrarea bazelor de date și tehnologii web
  • Cuşnir Dina Fiodor
    3 Decembrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Cebanu Valeri Vasili
    3 Decembrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Onceanu Nadejda Andrei
    3 Decembrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(120)
  • Tabarcea Dumitru Alexandru
    3 Decembrie
    Management financiar
  • Pădurari Nicoleta Gheorghe
    3 Decembrie
    Management educaţional (română) (120)
  • Roiba Lilia -
    3 Decembrie
    Psihologie judiciară
  • Delei (Belousova) Marina Anatoli
    4 Decembrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (rusă)(90)
  • Dumanscaia Silvia Nicolai
    4 Decembrie
    Contabilitate
  • Mazur Maria Vladimir
    4 Decembrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Cristian Eugenia Fiodor
    4 Decembrie
    Consiliere psihologică în instituţii şi organizaţii
  • Goriuc Alexandr Vasili
    4 Decembrie
    Didactica matematicii
  • Ioxa Daniela Iurie
    5 Decembrie
    Management financiar
  • Lupaşco Olga Valeri
    5 Decembrie
    Supervizarea în Asistenţă socială
  • Grigoraş Oxana Ilarion
    5 Decembrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Tofanciuc Inna Alexandr
    5 Decembrie
    Didactica limbii străine (limba engleză)
  • Marandiuc Serghei Vasili
    6 Decembrie
    Ecologie agricolă
  • Menzarari Olga Grigorii
    6 Decembrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Cojocaru Victoria Boris
    6 Decembrie
    Consiliere psihologică în instituţii şi organizaţii
  • Gramaţcaia Natalia Vladimir
    6 Decembrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Lupuşor Victoria Constantin
    6 Decembrie
    Contabilitate (alt domeniu)
  • Cazacu Ion Ion
    6 Decembrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Rurac Vera Serghei
    7 Decembrie
    Supervizarea în Asistenţă socială
  • Botnari Natalia Iacov
    7 Decembrie
    Management educaţional (română) (120)
  • Nicu Victoria Vladimir
    7 Decembrie
    Didactica biologiei
  • Olimid Irina Constantin
    7 Decembrie
    Politici europene şi administraţie publică
  • Albu Ion Constantin
    7 Decembrie
    Psihologie judiciară
  • Cebotari Maria Grigore
    7 Decembrie
    Programare WEB
  • Voloşciuc Alexandr Constantin
    8 Decembrie
    Programare WEB
  • Barbalat Victorina Valeriu
    8 Decembrie
    Consiliere psihologică în instituţii şi organizaţii
  • Bacriv Irina Gheorghi
    9 Decembrie
    Didactica matematicii
  • Cepoi Olga Ion
    9 Decembrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Ababii Rodica Leonid
    10 Decembrie
    Management educaţional (română) (120)
  • Duduţă Tatiana Dmitri
    11 Decembrie
    Management educaţional (120)
  • Rîciu Andrei Mihail
    13 Decembrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Duca Valentina Ion
    13 Decembrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Gonța Ludmila Anatolie
    13 Decembrie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Bolbocean Andriana Roman
    13 Decembrie
    Supervizarea în Asistenţă socială
  • Lupuşor Daniel Ion
    14 Decembrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(120)
  • Berezovschi Tatiana Iurie
    14 Decembrie
    Management educaţional (90)
  • Şaptefraţi Mihaela Mihail
    15 Decembrie
    Contabilitate
  • Tcaciuc Cornelia Nicolai
    16 Decembrie
    Ecologie agricolă
  • Maslo Tatiana Vasilii
    16 Decembrie
    Management educaţional (90)
  • Dobic Anna Mihail
    16 Decembrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (rusă)(90)
  • Furdui Diana Valeriu
    16 Decembrie
    Didactica limbii străine (limba engleză)
  • Ţuţuianu Iuri Serghei
    17 Decembrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Prodan Sabina Victor
    18 Decembrie
    Contabilitate
  • Vatavu Olesea Ştefan
    19 Decembrie
    Didactica biologiei
  • Harabajiu Cristina Mihail
    19 Decembrie
    Didactica biologiei
  • Moscalu Valentina Vicol
    20 Decembrie
    Management educaţional (90)
  • Cîşlaru Snejana Nicolai
    22 Decembrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Glavan Anjela Zahăr
    23 Decembrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Morari Doina Vasile
    23 Decembrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Popa Elena Gheorghi
    23 Decembrie
    Contabilitate
  • Vlas Valentin Alexandru
    23 Decembrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Fedelenciuc Rodica Piotr
    23 Decembrie
    Didactica fizicii
  • Crivoi Irina Victor
    23 Decembrie
    Management educaţiei incluzive (120)
  • Frăsîneac Mariana Vasile
    23 Decembrie
    Consiliere psihologică în instituţii şi organizaţii
  • Cepoi Corina Nicolae
    24 Decembrie
    Contabilitate
  • Vasilica Alina Serghei
    25 Decembrie
    Politici europene şi administraţie publică
  • Avram Roman Tudor
    26 Decembrie
    Dreptul afacerilor (90)
  • Ungur Oxana Vasile
    26 Decembrie
    Didactica limbii străine (limba engleză)
  • Cernavca Ina Fiodor
    27 Decembrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Gancear Irina Filipp
    27 Decembrie
    Limbi moderne aplicate (engleză)
  • Bureico Cristina Victor
    27 Decembrie
    Limbi moderne aplicate (engleză)
  • Ababii Adriana Fiodor
    27 Decembrie
    Politici europene şi administraţie publică
  • Pînzari Felicia Iurii
    28 Decembrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Zavialov (Zelinscaia) Tatiana Valeri
    28 Decembrie
    Politici şi servicii sociale pentru familie şi copil
  • Neamţu Constantin Mihail
    30 Decembrie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Buzuleac Adriana Veaceslav
    30 Decembrie
    Management educaţiei incluzive (90)
  • Botezatu Nicolae Vitalie
    31 Decembrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Studenți

  • Ţîganciuc Snejana Constantin
    1 Decembrie
    Business şi administrare
  • Blîndescu (Dilion) Mariana Petru
    1 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Confederat Tatiana Igor
    1 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Avronova Ana Mihail
    1 Decembrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Lungu (juraveli) Ela Vasile
    1 Decembrie
    Informatică
  • Popescu Nina Constantin
    1 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Russu (scutari) Viorica Viorel
    1 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Rotaru Elena Alexandru
    1 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Vasilos (Voitic) Marianna Leonti
    1 Decembrie
    Drept
  • Josan Argentina Radu
    1 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Văzdăuţan Natalia Gheorghe
    1 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Pleşca (colun) Elena Victor
    1 Decembrie
    Drept
  • Bezniciuc Olga Vasili
    1 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Storojuc Olga Victor
    1 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Gherasimciuc Anastasia Vitalie
    1 Decembrie
    Contabilitate
  • Cibotari Anastasia Ion
    1 Decembrie
    Business şi administrare
  • Bazi Diana Mircea
    1 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Bosachevici Ana Alexandr
    2 Decembrie
    Actorie
  • Boico Aliona Pavel
    2 Decembrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Crasneanschi Sergiu Serghei
    2 Decembrie
    Contabilitate
  • Moisiuc (Ungureanu) Andriana Andrei
    2 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Fialcovschi (Șuvari) Inga Mihail
    2 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Osoianu Ion Constantin
    2 Decembrie
    Informatică
  • Daraban Mihaela Aurel
    2 Decembrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Sergheev Evgheni Iuri
    2 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Cîrbîic Dumitru Constantin
    2 Decembrie
    Business şi administrare
  • Fateev Andrei Anatolie
    2 Decembrie
    Muzică
  • Vlad Nicolae Ghenadie
    2 Decembrie
    Drept
  • Mîrzenco Oleg Ion
    2 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Cebanu Mihaela Gheorghe
    2 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Diaconu Irina Nicolai
    2 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Său (Voitenco) Natalia Victor
    2 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Scacun Tatiana Boris
    2 Decembrie
    Ecologie
  • Barbun (bologan) Victoria Victor
    2 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Savciuc Anastasia Evgheni
    2 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Ciliuţa Ana Ion
    2 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Paniş Dana Oleg
    2 Decembrie
    Business şi administrare
  • Lungu Tatiana Gheorghi
    2 Decembrie
    Psihologie
  • Covalciuc Vera Vladimir
    2 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Daniliciuc Vadim Alexandr
    2 Decembrie
    Muzică
  • Cornilova Janna Veaceslav
    2 Decembrie
    Psihologie
  • Lungu Dragomir Vladimir
    2 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Seuţa Alina Viorel
    2 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba germană
  • Chitoragă Alexandru Dumitru
    3 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Podlesnîi Denis Nicolai
    3 Decembrie
    Drept
  • Savca Eugeniu Ion
    3 Decembrie
    Contabilitate
  • Roiba (Iablonscaia) Lilia Ivan
    3 Decembrie
    Psihologie
  • Borş Ion Nicolae
    3 Decembrie
    Drept
  • Vodovoi Andrei Ion
    3 Decembrie
    Administraţie publică
  • Cevaga Ina Igor
    3 Decembrie
    Drept
  • Cebanu Valeri Vasili
    3 Decembrie
    Muzică
  • Pădurari Nicoleta Gheorghe
    3 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Reul Alen Valerii
    3 Decembrie
    Muzică
  • Zbancă Tatiana Victor
    3 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Odemciuc Anna Gheorghii
    3 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Pasat Olesea Anatoli
    3 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Bucatca (rotari) Evghenia Ivan
    3 Decembrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Grosu Alina Ivan
    3 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Iscacova Xenia Andrei
    3 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Russu Rodica Victor
    3 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Colin (Şulga) Aliona Anatoli
    3 Decembrie
    Informatică
  • Frunză Vasile Sergiu
    3 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Beloscurschi Ana Dmitri
    3 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Omelico Natalia Serghei
    3 Decembrie
    Drept
  • Ţaranu Alexandru Fiodor
    3 Decembrie
    Drept
  • Korjevskaia Iulia Serghei
    3 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Cuşnir Dina Fiodor
    3 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Zaiţeva (Zorila) Veronica Vasili
    4 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cristian (Margin) Eugenia Fiodor
    4 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Zaporojan Eugenia Vladimir
    4 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Prodan Maria Vladimir
    4 Decembrie
    Limba engleză şi limba franceză (traducători)
  • Filip Ana Valeriu
    4 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Fedorovici Marin Gheorghe
    4 Decembrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Şchiopu Adrian Valeriu
    4 Decembrie
    Administraţie publică
  • Chiţcăneanu Felicia Grigore
    4 Decembrie
    Contabilitate
  • Verdeş Elena Pavel
    4 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Melenti Anna Anatolii
    4 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Paiu Snejana Valentin
    4 Decembrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Barbaroş Evghenii Marin
    4 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Dolgaia Iulia Victor
    4 Decembrie
    Drept
  • Belousova Marina Anatoli
    4 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Mirca Mihail Veaceslav
    4 Decembrie
    Administraţie publică
  • Volcinschi Anastasia Mihail
    4 Decembrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Mazur Maria Vladimir
    4 Decembrie
    Muzică
  • Ţîbîrna Tatiana Vasile
    4 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Goriuc Alexandr Vasili
    4 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Dumanscaia Silvia Nicolai
    4 Decembrie
    Contabilitate
  • Bondarenco Denis Evgheni
    5 Decembrie
    Drept
  • Covali Ivan Ivan
    5 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Ungureanu Marina Leonid
    5 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Lupaşco Olga Valeri
    5 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Macari Tatiana Panteleimon
    5 Decembrie
    Psihologie
  • Buciuceanu Vadim Ion
    5 Decembrie
    Business şi administrare
  • Lisnic Corina Victor
    5 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Prepeliţa (Oboroc) Reveca Nicolai
    5 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Comerzan Nicolai Grigori
    5 Decembrie
    Contabilitate
  • Cristinoi Ionela Oleg
    5 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Frunză Valeria Vitalie
    5 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Cudalb Alexandru Alexandru
    5 Decembrie
    Informatică
  • Grumeza Virginia Valeriu
    6 Decembrie
    Drept
  • Munteanu Veronica Boris
    6 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cucovei Andrei Vasili
    6 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Rusu (Bubulici) Victoria Victor
    6 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Rudeanu Irina Vasile
    6 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Paladi Natalia Iurie
    6 Decembrie
    Administraţie publică
  • Covalenco Marina Iuri
    6 Decembrie
    Business şi administrare
  • Munteanu Ion Virgiliu
    6 Decembrie
    Informatică
  • Vîntu Irina Eduard
    6 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Cojocaru Victoria Boris
    6 Decembrie
    Administraţie publică
  • Darciuc Anna Iuri
    6 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba germană
  • Gînga Eugeniu Ghenadie
    6 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Menzarari Olga Grigorii
    6 Decembrie
    Muzică
  • Lupuşor Victoria Constantin
    6 Decembrie
    Jurnalism
  • Certan Corina Vitalii
    7 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Molodoi Lilia Victor
    7 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Rurac (Pavlinciuc) Vera Serghei
    7 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Furtuna Nadejda Vladimir
    7 Decembrie
    Ecologie
  • Ichim Natalia Nicolae
    7 Decembrie
    Psihologie
  • Cazulea Vadim Mihail
    7 Decembrie
    Agronomie
  • Antoci Valentin Valentin
    7 Decembrie
    Drept
  • Glavan Irina Anatoli
    7 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Olimid Irina Constantin
    7 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Spînu Alina Alexei
    7 Decembrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Corotaş Andrei Victor
    7 Decembrie
    Administraţie publică
  • Liviţchii Ricu Vitalie
    7 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Liviţchii Ricu Vitalie
    7 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Lupăcescu Pavel Pavel
    7 Decembrie
    Administraţie publică
  • Fîntîna Ghennadi Iuri
    7 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Nicu (Bubulici) Victoria Vladimir
    7 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Creanga Ina Mihail
    7 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Ivanova Ecaterina Iacov
    7 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Colodii Andrei Valerii
    8 Decembrie
    Ecologie
  • Guzun Olesea Sava
    8 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Chira Petru Aurel
    8 Decembrie
    Agronomie
  • Tapilin Tatiana Vladimir
    8 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Bulat Daniela Ion
    8 Decembrie
    Business şi administrare
  • Movila Lilia Liviu
    8 Decembrie
    Contabilitate
  • Scutelnic Svetlana Victor
    8 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Solcan Elena Gheorghe
    8 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Sprincean (Stelea) Evghenia Nicolai
    8 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Straciuc Olga Andrei
    8 Decembrie
    Administraţie publică
  • Gladchi Ana Boris
    8 Decembrie
    Drept
  • Eşanu Mihail Vasile
    8 Decembrie
    Informatică
  • Snegur Vasili Anatoli
    8 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Adauge Victoria Veaceslav
    8 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • David Andrian Oleg
    8 Decembrie
    Ecologie
  • Barbalat Victorina Valeriu
    8 Decembrie
    Psihologie
  • Liontii (Bradu) Aurica Ion
    8 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Minciuc Artur Boris
    8 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Minciuc Oleg Boris
    8 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Drobot Alexandr Mihail
    8 Decembrie
    Informatică
  • Şuba Artur Veaceslav
    8 Decembrie
    Drept
  • Cîrnaţ Andrei Dmitri
    9 Decembrie
    Drept
  • Lungu Tatiana Ion
    9 Decembrie
    Contabilitate
  • Parahonco Liudmila Veaceslav
    9 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Pîslari (Bobuţac) Sorina Valeriu
    9 Decembrie
    Drept
  • Mazepa Liudmila Ilie
    9 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Casapciuc Ion Mihail
    9 Decembrie
    Psihologie
  • Svetenco (Russu) Diana Iurii
    9 Decembrie
    Contabilitate
  • Măliga Olga Ion
    9 Decembrie
    Drept
  • Antoci Andrei Vasile
    9 Decembrie
    Muzică
  • Lozan (Popa) Tatiana Andrei
    9 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar
  • Andrieş (simicevschi) Andriana Constantin
    9 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Gvozdovschi Serghei Alexandr
    9 Decembrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Asaulov Maxim Victor
    9 Decembrie
    Agronomie
  • Bejenari Daniela Oleg
    9 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Ciubara Alexandr Ghenadie
    9 Decembrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Antoneac Victor Veaceslav
    9 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Ciubara Alexandr Ghenadie
    9 Decembrie
    Ecologie
  • Lisnic Igor Oleg
    9 Decembrie
    Biologie şi chimie
  • Eladii Ion Victor
    9 Decembrie
    Informatică
  • Pîntea Cristina Boris
    10 Decembrie
    Drept
  • Istratuc Cristina Marian
    10 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Zabureanîi Valeriu Vitalie
    10 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Molenţa Ecaterina Victor
    10 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Pădureț Cristina Nicolae
    10 Decembrie
    Business şi administrare
  • Ţerna Anatolie Anatolie
    10 Decembrie
    Business şi administrare
  • Belenciuc Tatiana Leonid
    10 Decembrie
    Administraţie publică
  • Grosu Vasiliţa Vasile
    10 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Şcărăbnîi Alexandru Nicolai
    10 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Moldovan Maria Valeriu
    10 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Tarasiuc Timofei Mihail
    10 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Mardari Maria Gheorghe
    10 Decembrie
    Contabilitate
  • Frecauțanu (Pocorschi) Diana Valeri
    10 Decembrie
    Drept
  • Alcaz Carolina Valeriu
    10 Decembrie
    Contabilitate
  • Lupaşcu Vasile Vasili
    10 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar
  • Balan (Lucaş) Cristina Serghei
    10 Decembrie
    Pedagogie
  • Ţurcan (nihtii) Ecaterina Igor
    10 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Voevuţcaia Nadejda Oleg
    10 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Timciuc Mihaela Ion
    10 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Prainisbergher Denis Alexandr
    10 Decembrie
    Ecologie
  • Culicovschi Mihai Finoghent
    10 Decembrie
    Biologie şi chimie
  • Burlacu Nicolai Anatoli
    10 Decembrie
    Ecologie
  • Gîscă Steluţa Constantin
    10 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Şuberneţki Viktor Viktor
    11 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba rusă
  • Cioruţa Tatiana Vitali
    11 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Bîcu Angela Ivan
    11 Decembrie
    Jurnalism
  • Cojocari Alexandru Mihail
    11 Decembrie
    Drept
  • Ţîmbalari Ionel Gheoghe
    11 Decembrie
    Muzică
  • Morari (Cutia) Natalia Ivan
    11 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Guţul Emilia Ion
    11 Decembrie
    Drept
  • Cebotari Ion Grigore
    11 Decembrie
    Informatică
  • Tudoroi Liudmila Nicolai
    11 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Chetruş Denis Valentin
    11 Decembrie
    Drept
  • Savin (Gorodişcean) Ianina Ion
    11 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar
  • Romanciuc Silvia Vasile
    11 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cebotari Andrei Anatoli
    11 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Poplutina(craciun) Ana Pavel
    11 Decembrie
    Muzică
  • Ceban Ana Vitalie
    11 Decembrie
    Psihologie
  • Paladi Doina Ion
    11 Decembrie
    Drept
  • Pascariuc Stela Anatolie
    11 Decembrie
    Drept
  • Ivanov Natalia Ion
    11 Decembrie
    Business şi administrare
  • Liubenco Olesea Serghei
    11 Decembrie
    Contabilitate
  • Vatamaniuc Andrei Valeriu
    12 Decembrie
    Informatică
  • Zbancă Carolina Ivan
    12 Decembrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Poștari (Eleniuc) Adriana Igor
    12 Decembrie
    Biologie şi chimie
  • Rudei Andrei Ion
    12 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Pocitari Adriana Grigore
    12 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Mardarovici Andriana Larion
    12 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Cioruţa (cozniuc) Andreana Ivan
    12 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Suslikova Anastasia Mihail
    12 Decembrie
    Muzică
  • Railean (guriţanu) Alina Feodor
    12 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Goncearov Vladimir Vladimir
    12 Decembrie
    Drept
  • Putere Varvara Cozma
    12 Decembrie
    Drept
  • Lupacesco Iana Igor
    12 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Bologan Alexandru Alexandru
    12 Decembrie
    Informatică
  • Cebotari Zinaida Petru
    12 Decembrie
    Informatică
  • Boingiu Vladimir Vladimir
    13 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Condratiuc(carnet) Cristina Serghei
    13 Decembrie
    Ecologie
  • Bernaz Natalia Fiodor
    13 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Rîmbu Adriana Ştefan
    13 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Rîciu Andrei Mihail
    13 Decembrie
    Muzică
  • Boico (Jocot) Liudmila Gheorghe
    13 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Timofei Natalia Piotr
    13 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Cuşnir Andriana Valentin
    13 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Josanu Andriana Ivan
    13 Decembrie
    Drept
  • Cebanu Constantin Vladimir
    13 Decembrie
    Drept
  • Pînzari (Panţa) Valeria Valentin
    13 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Păvalean Andrei Valeri
    13 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Bolbocean Andriana Roman
    13 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Nastasiu Adrian Ion
    13 Decembrie
    Agronomie
  • Bruenoc Tatiana Dmitri
    13 Decembrie
    Muzică
  • Cazac Tatiana Nicolae
    13 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză (ştiinţe umanistice)
  • Soţcaia Adriana Oleg
    13 Decembrie
    Jurnalism
  • Pascariuc Andriana Dmitri
    13 Decembrie
    Pedagogie
  • Cotea Adriana Pavel
    13 Decembrie
    Contabilitate
  • Bostan Olga Serghei
    13 Decembrie
    Jurnalism
  • Pîslari (Apreutes) Cătălina Mihail
    13 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Nacladă Evgheni Ivan
    13 Decembrie
    Pedagogie
  • Dogotari Andriana Valerii
    13 Decembrie
    Muzică
  • Vîrlan Andrei Liviu
    13 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Marjin Aurelia Aurel
    13 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cerempei Aliona Vasile
    13 Decembrie
    Administraţie publică
  • Chihai Andrei Ion
    14 Decembrie
    Muzică
  • Vicneanscaia Irina Alexandr
    14 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Corolenco Eduard Ion
    14 Decembrie
    Drept
  • Gulian Carina Aram
    14 Decembrie
    Drept
  • Derevenco Cristina Igor
    14 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Ursache Diana-Victoria Culiţa
    14 Decembrie
    Muzică
  • Cojocari Andriana Nicolae
    14 Decembrie
    Business şi administrare
  • Botnaru (vasilindiuc) Violeta Alexandru
    14 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Neagu Cristina Mihail
    14 Decembrie
    Administraţie publică
  • Şevciuc Iulia Oleg
    14 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Railean Tatiana Vitalie
    14 Decembrie
    Drept
  • Cugal Andrei Octavian
    14 Decembrie
    Business şi administrare
  • Pîrgari (Butnaru) Rodica Grigore
    14 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Vacari Elena Iurie
    14 Decembrie
    Business şi administrare
  • Turcu Dana Alexei
    14 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Ceban (neagu ) Cristina Mihail
    14 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Lavric Mihail Fiodor
    14 Decembrie
    Ecologie
  • Lupuşor Daniel Ion
    14 Decembrie
    Informatică
  • Uşacova Ecaterina Serghei
    14 Decembrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Marcoci Elvira Alexandr
    14 Decembrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Ţurcan Artur Arcadie
    14 Decembrie
    Drept
  • Sobeţchi (Cebotari) Liubov Iuri
    15 Decembrie
    Drept
  • Şaptefraţi Mihaela Mihail
    15 Decembrie
    Business şi administrare
  • Musteaţ Svetlana Piotr
    15 Decembrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Rotari Alexandra Iuri
    15 Decembrie
    Business şi administrare
  • Uşurelu Irina Valeriu
    15 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Maxian Veaceslav Ion
    15 Decembrie
    Drept
  • Levodeanschi Elena Veaceslav
    15 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Cîşlari (Dragan) Adriana Mihai
    15 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Strechii Nicolae Ivan
    15 Decembrie
    Drept
  • Darii Alexandru Aurel
    15 Decembrie
    Drept
  • Petrişin (matcovschi) Elada Valentin
    15 Decembrie
    Drept
  • Cernea Vasile Vladimir
    15 Decembrie
    Drept
  • Mutruc Veaceslav Mihail
    15 Decembrie
    Business şi administrare
  • Rusu Tatiana Viorel
    15 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Lucinschi Victoria Iurie
    15 Decembrie
    Business şi administrare
  • Matei Olga Petru
    15 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Gherman Victor Ivan
    15 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Pădurari Alina Victor
    15 Decembrie
    Biologie şi geografie
  • Friniuc Victoria Vasile
    15 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Palii Olga Vasili
    15 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Zubatîi Maria Andrei
    15 Decembrie
    Contabilitate
  • Merticari Vadim Mihail
    15 Decembrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Petrachi Evghenia Iuri
    15 Decembrie
    Turism
  • Vrabii Svetlana Nicolai
    16 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Cozmac Cristina Eduard
    16 Decembrie
    Psihologie
  • Cernauţan Mihail Mihail
    16 Decembrie
    Drept
  • Ciuciuianu Valentin Constantin
    16 Decembrie
    Business şi administrare
  • Furdui Diana Valeriu
    16 Decembrie
    Drept
  • Vasilica Tatiana Valeri
    16 Decembrie
    Drept
  • Cheptea Daniela Igor
    16 Decembrie
    Contabilitate
  • Eftodii Mihai Ivan
    16 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Bordeianu Dumitru Sergiu
    16 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Zagorodscaia (Catiuşchina) Olga Oleg
    16 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Maslo Tatiana Vasilii
    16 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Turculeţ Iuliana Eduard
    16 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Ţapordei Serghei Stepan
    16 Decembrie
    Administraţie publică
  • Tcaciuc Cornelia Nicolai
    16 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Danii Aliona Vitalie
    16 Decembrie
    Jurnalism
  • Reaboi Alexandru Feodor
    16 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Pascaru Alina Ştefan
    16 Decembrie
    Administraţie publică
  • Pantea Ana Radu
    16 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Sprincean (ceban) Diana Leonid
    16 Decembrie
    Drept
  • Garbuz Natalia Dmitri
    16 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Pavliuc (huzun) Viorica Anatol
    16 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Melnic (Gumaniuc ) Veronica Ion
    16 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Afanasi (rotari) Veronica Igor
    16 Decembrie
    Administraţie publică
  • Catană Ion Gheorghe
    16 Decembrie
    Drept
  • Furdui Diana Valeriu
    16 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Corjăscu Mariana Valeriu
    16 Decembrie
    Drept
  • Dobic Anna Mihail
    16 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Ţuţuianu Iuri Serghei
    17 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Gobjilă Ghenadie Vasile
    17 Decembrie
    Informatică
  • Parpauts Viorika Anatolii
    17 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Cotiujanschii (berzoi) Elena Victor
    17 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cotea Diana Veaceslav
    17 Decembrie
    Psihologie
  • Cazacu Victoria Evgheni
    17 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Ojovan Savelie Simion
    17 Decembrie
    Drept
  • Manole Vladimir Alexandru
    17 Decembrie
    Drept
  • Stanţieru Ivan Ivan
    17 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Galiţ Vasile Alexei
    17 Decembrie
    Drept
  • Galeas Anna Valeri
    17 Decembrie
    Limba franceză şi limba engleză (traducători)
  • Sava Victoria Petru
    17 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Pripa Veronica Gheorghe
    17 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Scalovschi (grecu) Viorica Vitali
    17 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Şcolnic Silvia Ivan
    17 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Doroşenco Victor Veaceslav
    17 Decembrie
    Actorie
  • Mâţu Sergiu Gheorghe
    17 Decembrie
    Drept
  • Neniţă Irina Ion
    17 Decembrie
    Contabilitate
  • Focşa Mihaela Mihail
    17 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Greceanîi Nicolai Anatolii
    17 Decembrie
    Informatică
  • Berdichever Maxim Vladislav
    17 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Solonaru Daniela Vladimir
    17 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Moldovanu Viorica Anatolie
    17 Decembrie
    Matematica
  • Cucereavîi Rodica Sava
    17 Decembrie
    Muzică
  • Școlnic Veronica Gheorghe
    18 Decembrie
    Drept
  • Manic Elena Condratie
    18 Decembrie
    Muzică
  • Țîbulscaia Olga Boris
    18 Decembrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Golovatic Varvara Grigore
    18 Decembrie
    Jurnalism
  • Postovan Veaceslav Ghenadie
    18 Decembrie
    Informatică
  • Dulap (Chesari) Cristina Vladimir
    18 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Ţîbulscaia Olga Boris
    18 Decembrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Movila Aurel Anatolie
    18 Decembrie
    Drept
  • Tarchila Veaceslav Victor
    18 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Dumbrava Veronica Petru
    18 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Isofii Ana Mihail
    18 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Hangan (Grădinaru) Natalia Iacov
    18 Decembrie
    Contabilitate
  • Maceac Victoria Victor
    18 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Todirean (mihalaş) Valeria Valerii
    18 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar
  • Corovinscaia Olga Eduard
    18 Decembrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Secrieru Cătălina Ivan
    18 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Potorac Veaceslav Anatolie
    18 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Rotari Alexandr Leonid
    18 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Gangaliuc Anastasia Anatolie
    18 Decembrie
    Muzică
  • Guz Janna Alexandr
    18 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Cudalb Vasilii Alexandr
    18 Decembrie
    Ecologie
  • Galuşca Margareta Ivan
    18 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cvasniuc Olesea Anatolii
    19 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Melnic Elena Evgheni
    19 Decembrie
    Informatică
  • Matei (Cirimpei) Nicoleta Vladimir
    19 Decembrie
    Drept
  • Şcolnic Liudmila Vladimir
    19 Decembrie
    Limba franceză şi limba engleză (traducători)
  • Vrabii Tatiana Tudor
    19 Decembrie
    Psihologie
  • Bulat Ana Mihail
    19 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Guţuleac Vladimir Valentin
    19 Decembrie
    Informatică
  • Ciobanu Irina Leonid
    19 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Pasat (Gociu) Doiniţa Alexandr
    19 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Goncear Marina Veaceslav
    19 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Proni Iana Iurii
    19 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Harabajiu Cristina Mihail
    19 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Haraz (Coţaga) Stela Anatoli
    19 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Slimovschi Nicoleta Andrei
    19 Decembrie
    Business şi administrare
  • Romaniuc Natalia Mihail
    19 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Chiruţa Alexandra Alexandr
    19 Decembrie
    Pedagogie
  • Donţu Vasile Anatolie
    19 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Puşcaş Nicolae Anatolie
    19 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Perdinscaia Nicoleta Piotr
    19 Decembrie
    Informatică
  • Gacic Rodica Ilia
    19 Decembrie
    Business şi administrare
  • Curciuc Nicoleta Nicolae
    20 Decembrie
    Psihologie
  • Puha Stela Veaceslav
    20 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Gheorghiștean Viorel Oleg
    20 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Gonța Marina Alexandru
    20 Decembrie
    Business şi administrare
  • Soroca Ana Victor
    20 Decembrie
    Jurnalism
  • Statii Cristina Valeriu
    20 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cruceanu Ana Alexandru
    20 Decembrie
    Pedagogie
  • Beţivu Nicolai Vasili
    20 Decembrie
    Agronomie
  • Ţîmpov Dmitri Nicolai
    20 Decembrie
    Business şi administrare
  • Palamarciuc Alla Vasili
    20 Decembrie
    Muzică
  • Babin Nicolae Iurie
    20 Decembrie
    Contabilitate
  • Frunza Nicolai Grigore
    20 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Moisei Carolina Vladimir
    20 Decembrie
    Business şi administrare
  • Poziumschi Anastasia Valeriu
    20 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Artamaniuc Galina Constantin
    20 Decembrie
    Drept
  • Turtureanu Ana Ion
    20 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Brînză Igor Veaceslav
    20 Decembrie
    Drept
  • Cumpătă Ana Iurie
    20 Decembrie
    Informatică
  • Ganciuc Antonina Ivan
    20 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Tcaci Irina Serghei
    20 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Scripliuc Alina Vasile
    20 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Gheorghiţa Dorin Ivan
    20 Decembrie
    Drept
  • Chisari Larisa Ivan
    20 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Spatari Maxim Ion
    21 Decembrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Tudor Ion Dumitru
    21 Decembrie
    Informatică
  • Bîlic Romana Oleg
    21 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Marchitan Liuba Ilie
    21 Decembrie
    Limba franceză şi limba engleză (traducători)
  • Strîmbaci (gherjev) Elena Leonid
    21 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Turanscaia Olesea Anatoli
    21 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Iacubovscaia Viorica Ivan
    21 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Grumeza Oleg Aurel
    21 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Isacenco Iana Vadim
    21 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Marţofleac (Lentiţcaia) Tatiana Ivan
    21 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Ţurcanu Alina Valeriu
    21 Decembrie
    Muzică
  • Surdu Irina Iuri
    21 Decembrie
    Limba engleză şi limba franceză (traducători)
  • Marchitan Ana Valentin
    21 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Secrieru Ana Mihail
    21 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Crîjanovscaia Daria Igor
    21 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Lişcenco Liubovi Nicolai
    21 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Şaganean Maria Andrei
    21 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Vozian Ana Sergiu
    21 Decembrie
    Drept
  • Schiţco Aliona Tudor
    21 Decembrie
    Psihologie
  • Topală Ana Gheorghe
    21 Decembrie
    Business şi administrare
  • Grosu Ana Ghenadie
    21 Decembrie
    Drept
  • Grosu Ana Ghenadie
    21 Decembrie
    Administraţie publică
  • Plugaru Silvia Simion
    22 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Costețchi Larisa MIhail
    22 Decembrie
    Matematica
  • Damian Avigheia Filip
    22 Decembrie
    Muzică
  • Tarţa Ana Valerii
    22 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Tarţa Ana Valerii
    22 Decembrie
    Psihologie
  • Ivasiuc Diana Fiodor
    22 Decembrie
    Biologie şi geografie
  • Gavriliuc Ana Vladimir
    22 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Botnaru Ana Andrei
    22 Decembrie
    Psihologie
  • Cheptea Dmitrii Ivan
    22 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Pîrţac Radu Vladimir
    22 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Gherold Ana Ghenadie
    22 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Lungu Vasile Vasile
    22 Decembrie
    Ecologie
  • Griţcu Ana Ghenadie
    22 Decembrie
    Business şi administrare
  • Oboroc Anna Andrei
    22 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Cotoros (Lungu ) Ana Constantin
    22 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Solcean Ion Sergiu
    22 Decembrie
    Drept
  • Comin Alexandr Vadim
    22 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Ungureanu Camelia Stefan
    22 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Paladi (Aramă) Anna Ivan
    22 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Lupescu Anna Mihail
    22 Decembrie
    Contabilitate
  • Spînu (Guţu) Anna Veaceslav
    22 Decembrie
    Business şi administrare
  • Cîşlaru (Briceag ) Snejana Nicolae
    22 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Frăsîneac Mariana Vasile
    23 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Glib Ana Vasile
    23 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Proda Verjiliu Vasili
    23 Decembrie
    Psihologie
  • Oleinic Ana Anatolie
    23 Decembrie
    Administraţie publică
  • Popa Elena Gheorghi
    23 Decembrie
    Contabilitate
  • Ixaru Valentin Alexandru
    23 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Balan Cristina Iuri
    23 Decembrie
    Drept
  • Spinei Doina Vitalie
    23 Decembrie
    Matematică şi informatică
  • Bereghici Gheorghi Mihail
    23 Decembrie
    Ecologie
  • Ciorici Victor Victor
    23 Decembrie
    Drept
  • Dragan Tamara Iuri
    23 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Melnicov Maxim Valeri
    23 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Tamazlîcaru Tatiana Victor
    23 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Vlas Valentin Alexandru
    23 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Morari (anton) Doina Vasili
    23 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Fedelenciuc (ursăchilă) Rodica Piotr
    23 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Nichitiuc Anastasia Leonid
    23 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Surdu Doina Gheorghi
    23 Decembrie
    Contabilitate
  • Nistratova (Postolache) Sima Ion
    23 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Milovanov Gheorghii Ivan
    23 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Nicov Diana Oleg
    23 Decembrie
    Administraţie publică
  • Goncear Alexandr Evgheni
    23 Decembrie
    Informatică
  • Nicov Diana Oleg
    23 Decembrie
    Drept
  • Leancă Dorin Stanislav
    24 Decembrie
    Muzică
  • Cuşnir Cristina Titu
    24 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Guțu Veronica Alexandru
    24 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Lesnic Tudor Valeriu
    24 Decembrie
    Drept
  • Panţîr Ana Gheorghe
    24 Decembrie
    Administraţie publică
  • Rudaia Antonina Eduard
    24 Decembrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Ilinciuc Tatiana Iurie
    24 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Guţu Adrian Dumitru
    24 Decembrie
    Business şi administrare
  • Ciopeli (Diavoliuc) Tatiana Arcadii
    24 Decembrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Ceapa (vescu) Ana Gheorghe
    24 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Miron Costel Corneliu
    24 Decembrie
    Drept
  • Olari Ana Vladimir
    24 Decembrie
    Psihologie
  • Blaj Mihaela Vasile
    24 Decembrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Gasnaş Alina Dumitru
    24 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Repeţchi Tatiana Victor
    24 Decembrie
    Ecologie
  • Petrov Cristina Nicolae
    24 Decembrie
    Administraţie publică
  • Cepoi Corina Nicolae
    24 Decembrie
    Contabilitate
  • Balan (Ţuvrila) Nadejda Liviu
    24 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Ureche Sergiu Oleg
    24 Decembrie
    Ecologie
  • Gopa Alina Pavel
    24 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Cirimpei Ala Gheorghe
    24 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Corotînschi (Gorban) Axenia Valeriu
    25 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Muntean Ion Gheorghi
    25 Decembrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Vasilica Alina Serghei
    25 Decembrie
    Business şi administrare
  • Guilă Cristian Valentin
    25 Decembrie
    Drept
  • Boboc Vitalie Stanislav
    25 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Dilion Diana Ion
    25 Decembrie
    Contabilitate
  • Talpă Svetlana Serghei
    25 Decembrie
    Drept
  • Vanio Irina Petru
    25 Decembrie
    Pedagogie
  • Beţişor (tatarciuc) Ecaterina Igor
    25 Decembrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Novac (Borş (Novac)) Irina Vitalie
    25 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Ilaşciuc Alina Ion
    25 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Melnicov Anastasia Ivan
    25 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Chicaroş Lilia Mihail
    25 Decembrie
    Educaţie tehnologică și fizică
  • Cazacu Ştefan Veceslav
    25 Decembrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Curoșu Natalia Anatolie
    25 Decembrie
    Matematica
  • Vlas Vasile Iurie
    25 Decembrie
    Administraţie publică
  • Parcalaba Olga Igor
    26 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Balan Veronica Nicolae
    26 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Rusu Daniela Nicolae
    26 Decembrie
    Administraţie publică
  • Gălescu Igor Iurie
    26 Decembrie
    Muzică
  • Babiuc Denis Nicolai
    26 Decembrie
    Fizică şi informatică
  • Babiuc Denis Nicolai
    26 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Avram Roman Tudor
    26 Decembrie
    Drept
  • Cebotari Carolina Anatoli
    26 Decembrie
    Business şi administrare
  • Vacarciuc Maxim Dumitru
    26 Decembrie
    Business şi administrare
  • Ceaica Tatiana Anatoli
    26 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Comerzan Tatiana Ion
    26 Decembrie
    Psihologie
  • Dodiţa (Sochirca) Lucia Ilia
    26 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Patraşco Tatiana Ion
    26 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Vornices Nicolai Vasile
    26 Decembrie
    Drept
  • Busuioc Diana Petru
    26 Decembrie
    Drept
  • Ştefîrţă Mariana Vladimir
    26 Decembrie
    Ecologie
  • Costaş Iraida Piotr
    26 Decembrie
    Business şi administrare
  • Nimerenco (Filip) Natalia Vasile
    26 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Melnic Ivan Nicolai
    26 Decembrie
    Geografie şi biologie
  • Bureico Cristina Victor
    27 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Sluhinscaia Olesea Eduard
    27 Decembrie
    Drept
  • Domnişor Serghei Nicolae
    27 Decembrie
    Drept
  • Bogaci Maxim Piotr
    27 Decembrie
    Drept
  • Calistru (Mereuţa) Irina Oleg
    27 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Grosu Constantin Ion
    27 Decembrie
    Contabilitate
  • Ciuntu Violeta Vitalii
    27 Decembrie
    Pedagogie
  • Cernavca Ina Fiodor
    27 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Galagan Irina Ivan
    27 Decembrie
    Business şi administrare
  • Gîrlă Aurel Aurel
    27 Decembrie
    Business şi administrare
  • Gancear Irina Filipp
    27 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Rusu Denis Boris
    27 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Cucereavaia Caterina Cristofor
    27 Decembrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Ilico Evghenii Nicolai
    27 Decembrie
    Informatică
  • Postolachi Dinu Mihail
    27 Decembrie
    Psihologie
  • Bojic Natalia Iurie
    27 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Sitailo Alexandr Mihail
    27 Decembrie
    Administraţie publică
  • Driavă Liuba Valentin
    27 Decembrie
    Informatică
  • Ceban Nina Vladimir
    27 Decembrie
    Pedagogie
  • Iachimovschi Olga Dumitru
    27 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Griţco Olga Victor
    27 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Gheorghița Stela Sergiu
    27 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Lanciu Denis Lilian
    27 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Postolachi Dinu Mihail
    27 Decembrie
    Business şi administrare
  • Cozearschi Tatiana Andrei
    28 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Blanari Petru Petru
    28 Decembrie
    Drept
  • Craevscaia Aliona Bronislav
    28 Decembrie
    Drept
  • Rusnac Ilona Vasile
    28 Decembrie
    Drept
  • Vatavu Ovidiu Andrei
    28 Decembrie
    Ecologie
  • Obadă Doiniţa Vitalie
    28 Decembrie
    Pedagogie
  • Halina Anna Nicolai
    28 Decembrie
    Contabilitate
  • Tomaşevscaia Livia Alexandr
    28 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Cozub (Condrea) Laura Ion
    28 Decembrie
    Contabilitate
  • Vidaico Dmitrii Nicolai
    28 Decembrie
    Administraţie publică
  • Pînzari Felicia Iurii
    28 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Doţac Cristina Alexandr
    28 Decembrie
    Drept
  • Zelinscaia Tatiana Valeri
    28 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Jitneac Maria Iacov
    28 Decembrie
    Psihologie
  • Covaliova Ana Nicolai
    28 Decembrie
    Business şi administrare
  • Odagiu Ivan Grigore
    28 Decembrie
    Drept
  • Buşovschii Olga Vladimir
    28 Decembrie
    Drept
  • Ghileţcaia Corina Evgheni
    28 Decembrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Garbuz Aliona Vladislav
    28 Decembrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Simaniuc (rus ) Irina Grigorii
    29 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Belîi (Palii) Anastasia Vasili
    29 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Bocla Constanţa Victor
    29 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Chişca Victor Nicolae
    29 Decembrie
    Pedagogie
  • Cazacu Andrei Boris
    29 Decembrie
    Drept
  • Negruţa (Maceac) Alina Vitalii
    29 Decembrie
    Psihologie
  • Amarfii Irina Pantelei
    29 Decembrie
    Muzică
  • Medveţchi Snejana Nicolai
    29 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Urechean Rodica Anatolie
    29 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Vozneacovscaia Tatiana Vitalii
    29 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Havriuc Aliona Ivan
    29 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Medvedeva Xenia Vitali
    29 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Agapi Iana Iuri
    29 Decembrie
    Ecologie
  • Rîmbu Oleg Mihail
    29 Decembrie
    Drept
  • Dubac Tatiana Serghei
    29 Decembrie
    Business şi administrare
  • Fuior Silvia Dmitri
    29 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Gorpasîn Ana Veaceslav
    29 Decembrie
    Drept
  • Bîlbă Victoria Iurie
    29 Decembrie
    Drept
  • Sîniţari Aliona Ivan
    29 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Ceban Inga Vasili
    29 Decembrie
    Limba şi literatura rusă
  • Botnari Tatiana Pavel
    29 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cocineva Svetlana Igor
    30 Decembrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză (ştiinţe umanistice)
  • Ciribaş (Ghilesco) Cristina Ghenadie
    30 Decembrie
    Contabilitate
  • Voloşin Natalia Vasili
    30 Decembrie
    Limba engleză şi limba franceză (traducători)
  • Crudu Elena Ion
    30 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Neamţu Constantin Mihail
    30 Decembrie
    Biologie şi chimie
  • Popa Viorica Stepan
    30 Decembrie
    Psihologie
  • Scutari Dumitriţa Grigore
    30 Decembrie
    Psihologie
  • Buzuleac Adriana Veaceslav
    30 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Surdu Valeria Vladimir
    30 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Caşciuc Diana Serghei
    30 Decembrie
    Administraţie publică
  • Serdeşniuc Ana Igor
    30 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Deleavscaia Lucia Dorin
    30 Decembrie
    Design vestimentar industrial
  • Corciac Cristina Ion
    30 Decembrie
    Business şi administrare
  • Jigailov Ivan Ivan
    30 Decembrie
    Business şi administrare
  • Badan Anastasia Gheorghe
    30 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Sandu Artur Anatolie
    30 Decembrie
    Drept
  • Costaş (bejan) Anna Vasilii
    30 Decembrie
    Contabilitate
  • Gheorghița Evelina Alexandru
    30 Decembrie
    Administraţie publică
  • Cotruţa Ecaterina Grigore
    30 Decembrie
    Limba engleză şi limba franceză (traducători)
  • Bajura Mihaela Mihail
    31 Decembrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Gorb Nichita Ghenadii
    31 Decembrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Lutic Olga Ion
    31 Decembrie
    Limba şi literatura română
  • Streleț Veaceslav Veaceslav
    31 Decembrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Popovici Cristina Vitalie
    31 Decembrie
    Istorie și Educație civică
  • Balan Mihai Dumitru
    31 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Botezatu Nicolae Vitalie
    31 Decembrie
    Educaţie tehnologică
  • Vacarciuc (Şerepitca) Elena Emilian
    31 Decembrie
    Asistenţă socială
  • Papazean Anastasia Igor
    31 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Papazean Nadejda Igor
    31 Decembrie
    Informatică şi limba engleză
  • Covali (Ignatiuc) Vitalina Vitali
    31 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Baciu Victor Valeri
    31 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Russu Denis Mihail
    31 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Ilniţchi Radion Igor
    31 Decembrie
    Finanţe şi bănci
  • Iarovaia Alina Serghei
    31 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Vornices Stela Igor
    31 Decembrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Gorb Nichita Ghenadii
    31 Decembrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Dolghieru Aurel -
    31 Decembrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară

AVIZ

Ședinţa Seminarului Știinţific de Profil din cadrul Universităţii de Stat “Alecu Russo” din Bălţi în vederea examinării tezei de doctor în pedagogie Modalităţi de valorificare didactică a teatrului popular din...


Colocviul Ştiinţific Orientări actuale în cercetarea doctorală, ediţia a IV-a

Colocviul îşi va desfăşura lucrările, 18 decembrie 2014, începînd cu ora 11.30, blocul I, sala Senatului.


Noutăți

03.12.2014 CONCERT DE MUZICĂ VOCALĂ "O VIAŢĂ, UN DESTIN ÎN ARTĂ"

OMAGIUL MUZICAL DISTINSEI DOAMNE LIDIA NOROC-PÎNZARU


02.12.2014 ARTA DE A ASCULTA ŞI A ÎNŢELEGE MUZICA

CICLU DE CONFERINŢE-AUDIŢII ARTA DE A ASCULTA ŞI A ÎNŢELEGE MUZICA


02.12.2014 Cursul de formare profesională ,,Planificare strategică”.

„Joint Business Support Centre – Instrument for fostering development of entrepreneurship in Ro-Ua-Md cross-border area (Jo.B.S. Center)”


26.11.2014 Comunicat CȘI "Rolul agriculturii în acordarea serviciilor ecosistemice şi sociale"

      În data de 25.11.2014 în Sala polivalentă a Universității de Stat „Alecu Russo” din Bălți și-a desfășurat lucrările Conferinţa Știinţifică Internaţională: Rolul agriculturii în acordarea serviciilor ecosistemice şi sociale,...


25.11.2014 Felicitări Domnului PROFESOR Boris BOINCEAN cu ocazia zilei de naștere!

                        Mult stimate Domnule Boris Boincean! Colectivul Catedrei de Științe ale Naturii și Agroecologie Vă transmite urări de bine și de sănătate deplină, împliniri științifice și familiale, considerând că...


24.11.2014 Cursul de formare profesională ,,Managementul resurselor umane”

organizat în perioada 27-30 noiembrie 2014, în incinta Universităţii, blocul V, sala 502.