La Multi Ani!

    Angajați

  • Popovici Lilia Sevastian
    1 Octombrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Ciornaia Irina Victor
    2 Octombrie
    Sef catedra
  • Crugliţchi Tatiana Bronislav
    2 Octombrie
    Lector superior universitar
  • Evdochimov Radames Ferdinand
    2 Octombrie
    Lector universitar
  • Ciocan Olga Boris
    2 Octombrie
    Secretara-dactilografa
  • Răţoi Snejana Victor
    3 Octombrie
    Contabil
  • Prisacari Vasile Gheorghe
    3 Octombrie
    Lacatus-electrician la repar.utilajului electr. de la centr. elect.
  • Cojuhari Vladimir Vladimir
    4 Octombrie
    Inginer-programator
  • Rudac Alexandru Serghei
    4 Octombrie
    Lacatus-electrician la repar.utilajului electr. de la centr. elect.
  • Sapogovski Mihail Nicolae
    4 Octombrie
    Lacatus-instalator tehnica sanitara
  • Cantimir Grigore Efim
    4 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Grosu Alexandra Gheorghe
    5 Octombrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Carcea Victoria Vitali
    5 Octombrie
    Metodist
  • Marcoci Elena Tudor
    5 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Saveliev Victoria
    6 Octombrie
    Metodist
  • Bîrgău Corina Gheorghe
    6 Octombrie
    Secretar
  • Morari Alexandru Andrei
    6 Octombrie
    Sef catedra
  • Zalîgaeva Irina Constantin
    6 Octombrie
    Sef oficiu (in alte ramuri)
  • Lungu Vera Ivan
    6 Octombrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Capcelea Valeriu Macarov
    6 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Crudu Cristina Sergiu
    7 Octombrie
    Lector universitar
  • Adaşan Elena Gheorghe
    8 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Dumbravanu Olga Nicolae
    8 Octombrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Voleac Eugenia Petru
    9 Octombrie
    Portar
  • Stanţieru Oxana Vasile
    9 Octombrie
    Lector universitar
  • Skutniţki Olesea Vladimir
    9 Octombrie
    Lector universitar
  • Gatman Serghei Mihail
    9 Octombrie
    Operator la retea
  • Carazanu Vasile Ion
    10 Octombrie
    Lector superior universitar
  • Toncoglaz Renata Vasile
    10 Octombrie
    Bibliotecar (calificare medie)
  • Balanici Alexandru Mihai
    11 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Varzari Andrei Valentin
    11 Octombrie
    Programator
  • Beţişor Andrei Alexandr
    11 Octombrie
    Muncitor la amenajarea localitatilor
  • Priţcan Valentina Gheorghe
    12 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Cazacu Ala Anatolie
    12 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Ţurcan Elena Mihai
    12 Octombrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Chivriga Iulia Ulian
    12 Octombrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Cioban Serghei Timofei
    12 Octombrie
    Timplar
  • Cibota Tamara Alexandru
    13 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Sicur Petru Iosif
    13 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Cornea Viorica Nicolae
    13 Octombrie
    Lector superior universitar
  • Dragan Elena Vasile
    13 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Cabac Lina Vasile
    13 Octombrie
    Lector universitar
  • Bonga Dmitrii Vladimir
    14 Octombrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Şuliman Marina Efrem
    14 Octombrie
    Bibliograf
  • Condratiuc Elena Nicolae
    15 Octombrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Clim Tudor Vasile
    15 Octombrie
    Lector superior universitar
  • Şişcanu Svetlana Vasile
    15 Octombrie
    Bibliotecar
  • Guriev Nina Mihail
    16 Octombrie
    Tehnician
  • Mohorea Efim Panant
    16 Octombrie
    Profesor universitar
  • Grădinaru Renata Ion
    17 Octombrie
    Lector universitar
  • Colcina Ludmila Simion
    17 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Cucerova Valentina Vladimir
    17 Octombrie
    Portar
  • Rîcov Oleg Nicolae
    17 Octombrie
    Hamal
  • Stanţieru Alexandru Dionis
    18 Octombrie
    Sef atelier
  • Savostin Galina Constantin
    18 Octombrie
    Concertmaistru
  • Tuceac Svetlana Leonid
    18 Octombrie
    Asistent universitar
  • Cebotaroş Viorica Vasile
    18 Octombrie
    Lector universitar
  • Rotaru Ana X
    19 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Dinescu Victoria Valentin
    20 Octombrie
    Lector universitar
  • Curilenco Svetlana Serghei
    20 Octombrie
    Portar
  • Barbaroş Veronica Mihail
    21 Octombrie
    Bibliotecar
  • Ţurcan Clavdia Dmitri
    21 Octombrie
    Bucatar
  • Melnic Alexandra Ion
    21 Octombrie
    Metodist
  • Iliuşina Inna X
    21 Octombrie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Pănusa Dumitru Vasile
    21 Octombrie
    Paznic (portar)
  • Vlad Domniţa-Laura Veaceslav
    22 Octombrie
    Asistent universitar
  • Strechii Irina Eugeniu
    22 Octombrie
  • Gandrabura Alexandr Vladimir
    22 Octombrie
    Inginer-programator
  • Mocotrova Anna Piotr
    23 Octombrie
    Sef serviciu (functional in alte domenii de activitate)
  • Gherman Dumitru Gheorghe
    23 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Morari Larisa Pavel
    23 Octombrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Strelov Valentin Vladimir
    24 Octombrie
    Muncitor la ingrijirea complexa si repararea cladirilor
  • Coţaga-Dragan Rodica Mihai
    24 Octombrie
    Asistent universitar
  • Coroliuc Boris Lavrente
    24 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Sainenco Ala Petru
    25 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Cebotari Artiom Igor
    25 Octombrie
  • Nagherneac Ana Gheorghi
    25 Octombrie
    Bibliotecar principal
  • Formaniuc Irina Mihail
    25 Octombrie
    Lector universitar
  • Denisenco Sofia Vladimir
    25 Octombrie
    Operator in sistemul editorial computerizat
  • Buga Oleg Simion
    26 Octombrie
    Profesor universitar
  • Şarban Nina Piotr
    26 Octombrie
    Muncitor la ingrijirea complexa si repararea cladirilor
  • Axenti Liuba Nicolae
    26 Octombrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Chiseliova Zinaida Nicolae
    26 Octombrie
    Portar
  • Dumbrăveanu Radu Nicolae
    26 Octombrie
    Lector universitar
  • Uscatu Ana Valentin
    27 Octombrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Glebov Ana Alexandru
    27 Octombrie
    Concertmaistru
  • Gherman Emilia Vasile
    27 Octombrie
    Portar
  • Botnarciuc Ivan Fiodor
    28 Octombrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Rîjicova Svetlana Emil
    28 Octombrie
  • Poperecinîi Anatolie Andrei
    28 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Tintiuc Natalia Ivan
    28 Octombrie
    Metodist
  • Ţăruş Livia Petru
    29 Octombrie
    Asistent universitar
  • Baciu Inga Vladimir
    29 Octombrie
    Asistent universitar
  • Sacaliuc Nina Mihail
    29 Octombrie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Dabija Petru Tudor
    29 Octombrie
    Acompaniator
  • Negru Raisa Alexandru
    29 Octombrie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Cernei Tatiana Mihail
    29 Octombrie
    Economist
  • Pleşco Gheorghe Ivan
    30 Octombrie
    Muncitor la ingrijirea complexa si repararea cladirilor
  • Odajii Maria Vasilii
    30 Octombrie
    Bibliotecar
  • Baban Raisa Gheorghi
    30 Octombrie
    Laborant (calificare medie)
  • Vîlciu Natalia Alexandru
    30 Octombrie
    Asistent universitar
  • Masteranzi

  • Vajinscaia Victoria Alexandru
    1 Octombrie
    Management financiar
  • Comcova Natalia Nicolai
    2 Octombrie
    Management educaţional (90)
  • Bădărău Iana Vladimir
    2 Octombrie
    Didactica limbii străine (limba franceză)
  • Grosu Tatiana Iurie
    3 Octombrie
    Didactica matematicii
  • Rusu Alexandru Iov
    3 Octombrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Tofan Mariana Iuri
    3 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(120)
  • Miriuţa Marina Anatolie
    4 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Zosim Liuba Ion
    4 Octombrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Ceban Olga Valerii
    4 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(120)
  • Bogaciuc Denis Alexandr
    5 Octombrie
    Contabilitate
  • Vatavu Viorica Ion
    5 Octombrie
    Ecologie agricolă
  • Marcoci Elena Tudor
    5 Octombrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Burduja Vera Ivan
    5 Octombrie
    Didactica chimiei
  • Saveliev Victoria Anatolie
    6 Octombrie
    Limbi moderne aplicate (engleză)
  • Petelca Elvira Valeri
    6 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (rusă)(90)
  • Tambur Victoria Victor
    7 Octombrie
    Didactica chimiei
  • Ciobanu Victoria Serghei
    7 Octombrie
    Contabilitate
  • Carapcevschi Andriana Vasile
    7 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Ciugainova Anjela Alexandr
    8 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (rusă)(120)
  • Moisei Inga Ilie
    8 Octombrie
    Consiliere psihologică în instituţii şi organizaţii
  • Dascal Mariana Victor
    8 Octombrie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Cucuta Cristina Iuri
    8 Octombrie
    Management educaţional (90)
  • Berjan Andrei Mihail
    8 Octombrie
    Ecologie agricolă
  • Sajin Daniela Cezar
    8 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Chiaburu Irina Vasili
    9 Octombrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Noroc Natalia Andrei
    9 Octombrie
    Didactica limbii străine (limba engleză)
  • Munteanu Liliana Valeriu
    9 Octombrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Robu Victoria Alexandru
    10 Octombrie
    Dreptul afacerilor (90)
  • Ceban Anna Vasili
    10 Octombrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Ungureanu Ivan Nicolai
    10 Octombrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Varzari Andrei Valentin
    11 Octombrie
    Administrarea bazelor de date și tehnologii web
  • Dolinţă Nicolina Petru
    11 Octombrie
    Administrarea afacerilor comerciale
  • Ianis Anna Mihail
    11 Octombrie
    Management educaţional (90)
  • Gherega (Reicu) Olga Ion
    12 Octombrie
    Management financiar
  • Cumpătă Carolina Oleg
    12 Octombrie
    Dreptul afacerilor (90)
  • Staruhin (Pleşca) Maria Grigori
    12 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Munteanu Vasile Tudor
    12 Octombrie
    Politici europene şi administraţie publică
  • Zastavneţchi Elvira Ştefan
    12 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Moloşag Eugeniu Petru
    13 Octombrie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Cernopischi Stela Alexandr
    14 Octombrie
    Didactica biologiei
  • Padureţ Stella Ion
    14 Octombrie
    Didactica matematicii
  • Lungu Anna Alexei
    14 Octombrie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Cupceanu Elena Andrei
    14 Octombrie
    Dreptul afacerilor (90)
  • Gheorghian Dorina Alexandru
    15 Octombrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Boboc Alvina Ivan
    16 Octombrie
    Management educaţional (120)
  • Colibaba Anna Fiodor
    16 Octombrie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Obreja Ana Ion
    17 Octombrie
    Didactica matematicii
  • Cojocari Irina Gheorghi
    18 Octombrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Bulancea Alina Valeri
    18 Octombrie
    Contabilitate (alt domeniu)
  • Albu Vladimir Iurie
    19 Octombrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Puiu Eduard Petru
    19 Octombrie
    Dreptul afacerilor (90)
  • Furculiţă Oleg Constantin
    19 Octombrie
    Management educaţional (120)
  • Rotari Pavel Mihail
    19 Octombrie
    Administrarea bazelor de date și tehnologii web
  • Sicorschi Lilia Ivan
    20 Octombrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Frecăuţanu Lucia Nicolai
    20 Octombrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Cojocari Alina Oleg
    22 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Polişciuc Alina Stanislav
    22 Octombrie
    Management educaţiei incluzive (90)
  • Rarancean Anna Ilia
    22 Octombrie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Cocetov Alexandr Oleg
    22 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Baraneţchi Diana Vasile
    23 Octombrie
    Management educaţional (90)
  • Rîjacova Ludmila Nicolae
    23 Octombrie
    Didactica matematicii
  • Guţu Galina Ivan
    23 Octombrie
    Management educaţiei incluzive (90)
  • Vieru Uliana Alexandru
    24 Octombrie
    Politici europene şi administraţie publică
  • Putină Natalia Valeri
    24 Octombrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Gligor Diana Constantin
    24 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(120)
  • Croitor Valentin Vladislav
    25 Octombrie
    Programare WEB
  • Ceban Xenia Nicolai
    25 Octombrie
    Didactica limbii străine (limba engleză)
  • Denisenco Sofia Vladimir
    25 Octombrie
    Limbi moderne aplicate (engleză)
  • Pavliuc Mihail Piotr
    26 Octombrie
    Programare WEB
  • Scutari Alexandru Grigore
    27 Octombrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Prociuc Diana Boris
    27 Octombrie
    Bănci și asigurări
  • Botnaru Carolina Grigore
    27 Octombrie
    Management educaţional (română) (120)
  • Burlaca Mariana Valeriu
    28 Octombrie
    Psihologie judiciară
  • Marchitan Aliona Mihail
    28 Octombrie
    Tehnologii de instruire şi producere
  • Zaharco Tatiana Oleg
    28 Octombrie
    Management educaţional (română) (90)
  • Popa Alexandrina Iurie
    28 Octombrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Polîmscaia Marianna Igor
    29 Octombrie
    Ecologie agricolă
  • Şuşu Vitalii Vitalii
    29 Octombrie
    Administrarea bazelor de date și tehnologii web
  • Pociumban Marcela Ion
    29 Octombrie
    Politici şi servicii sociale pentru familie şi copil
  • Braguţa Elena Valerii
    29 Octombrie
    Consiliere psihologică în instituţii şi organizaţii
  • David Cătălina Gheorghe
    29 Octombrie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (română)(90)
  • Nenescu Maxim Nicolae
    30 Octombrie
    Didactica fizicii
  • Nastasî Anatolii Anatolii
    30 Octombrie
    Ştiinţe penale şi criminologie(90)
  • Conţu Iurie Alexei
    31 Octombrie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Studenți

  • Stratu Larisa Andrei
    1 Octombrie
    Fizică şi informatică
  • Vajinscaia Victoria Alexandru
    1 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Perju(galagan) Svetlana Iurie
    1 Octombrie
    Drept
  • Rotari Stanislav Serghei
    1 Octombrie
    Drept
  • Cugal Daria Victor
    1 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Paiul Natalia Gheorghii
    1 Octombrie
    Psihologie
  • Bodron Victoria Valeriu
    1 Octombrie
    Administraţie publică
  • Panaguţa Constantin Petru
    1 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Furtună Rodica Ion
    1 Octombrie
    Business şi administrare
  • Oprea Olesea Oleg
    1 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba rusă
  • Nanu Diana Viorel
    1 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Popuşoi Fiodor Alexandr
    1 Octombrie
    Agronomie
  • Ţurcanu Diana Marian
    1 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Lavric Nicolae Grigore
    1 Octombrie
    Business şi administrare
  • Coroli Tatiana Arcadii
    1 Octombrie
    Drept
  • Calaraş Veronica Veaceslav
    1 Octombrie
    Biologie şi chimie
  • Martnos Octavian Grigore
    1 Octombrie
    Ecologie
  • Pelenciuc Violeta Igor
    1 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Onea Doina Valeriu
    1 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Lisa Ion Veaceslav
    1 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cebanu Alexandra Ion
    1 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Ghiţu Veronica Veaceslav
    1 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Munteanu Eugen Grigore
    2 Octombrie
    Ecologie
  • Botnari Vitalia Vitalie
    2 Octombrie
    Drept
  • Cheptea Dina Anatoli
    2 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Mahu Aurica Ion
    2 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Taburceanu (Draguța) Cristina Alexei
    2 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Bogaci (Cecan) Alina Anatolii
    2 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Dadu Oxana Serghei
    2 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Plotnic Maria Ivan
    2 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Motelica Dorin Stepan
    2 Octombrie
    Ecologie
  • Curtean Irina Grigore
    2 Octombrie
    Drept
  • Dîntu Inna Anatoli
    2 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Iova (patraşcu) Irina Ivan
    2 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Novicov Artur Anatoli
    2 Octombrie
    Administraţie publică
  • Puşcaş (sosna) Elena Ivan
    2 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Zaiaţ Vasile Evgheni
    2 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Sîrbu Tatiana Valerii
    2 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Scofercea Inna Nicolai
    2 Octombrie
    Drept
  • Bădărău Iana Vladimir
    2 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Dîntu Inna Anatoli
    2 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Schiţco Andrei Valeriu
    2 Octombrie
    Drept
  • Cainarean Andrian Petru
    2 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Serjantu Ion Lazar
    2 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Bîrzoi Doina Oleg
    3 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar
  • Grosu (Brăduleac) Tatiana Iurie
    3 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Gheorghiu Denis Grigorii
    3 Octombrie
    Informatică
  • Rudac Anna Ivan
    3 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română (ştiinţe umanistice)
  • Cucu (Rotari) Tatiana Ivan
    3 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română (ştiinţe umanistice)
  • Primac Anastasia Andrei
    3 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Nedelea Alina Dmitri
    3 Octombrie
    Business şi administrare
  • Butuşanu Victoria Vladimir
    3 Octombrie
    Drept
  • Perepcic Olga Nicolai
    3 Octombrie
    Drept
  • Duminica Evghenii Foma
    3 Octombrie
    Muzică
  • Surugiu Andrei Valeriu
    3 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Pancev Alexandr Anatoli
    3 Octombrie
    Agronomie
  • Zabulica (Seu) Olesea Leonid
    3 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Dorojuc Diana Pavel
    3 Octombrie
    Business şi administrare
  • Chirica Elena Vasilii
    3 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Ştirban Dumitru Ion
    3 Octombrie
    Ecologie
  • Tofan Mariana Iuri
    3 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Stroescu Andrei Gheorghe
    3 Octombrie
    Drept
  • Tripac Tatiana Mihail
    3 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Bosii Alexandrina Alexandr
    3 Octombrie
    Drept
  • Palataicov Vladimir Vadim
    3 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Vatamaniuc Anastasia Vasile
    3 Octombrie
    Pedagogie
  • Darii Carolina Fiodor
    3 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Muntean Inga Boris
    3 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Țurcanu Marius-Dan Alexei
    3 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Bejenari Tatiana Nichifor
    3 Octombrie
    Drept
  • Podorojnîi Artur Mihail
    3 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Maximenco Lidia Ivan
    4 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Gheorghița Cristina Anatoli
    4 Octombrie
    Limba și literatura franceză și limba germană
  • Pocitari Mihaela Ivan
    4 Octombrie
    Drept
  • Diacon Alina Ion
    4 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Stepanovici Marin Pavel
    4 Octombrie
    Administraţie publică
  • Bejenaru Victor Gheorghe
    4 Octombrie
    Drept
  • Ciumac Carolina Piotr
    4 Octombrie
    Drept
  • Cernei Oxana Veaceslav
    4 Octombrie
    Biologie şi geografie
  • Lunin Alexandr Vadim
    4 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Remeşevscaia (arusoi) Natalia Valentin
    4 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Cojuhari Vladimir Vladimir
    4 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Onofraş Ion Sergiu
    4 Octombrie
    Agronomie
  • Iaroşevscaia Tatiana Serghei
    4 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Voloşen Dmitri Piotr
    4 Octombrie
    Agronomie
  • Eşanu Veronica Leonid
    4 Octombrie
    Administraţie publică
  • Albu Maria Ion
    4 Octombrie
    Administraţie publică
  • Voineac Mihail Mihail
    4 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Stati Marina Marin
    4 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză (ştiinţe umanistice)
  • Miriuţa Marina Anatolie
    4 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Costeniuc Alexandr Iuri
    4 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Cebotari Cristina Stefan
    4 Octombrie
    Drept
  • Ceaicovschi Anastasia Eduard
    4 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Zosim Liuba Ion
    4 Octombrie
    Muzică
  • Bantuş Tatiana Victor
    4 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Andoni Elena Teodor
    4 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Vetrov Evgheni Ivan
    4 Octombrie
    Fizică şi informatică
  • Galan Viorel Vasilii
    4 Octombrie
    Drept
  • Ceban Olga Valeriu
    4 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Cosic Nelea Vasili
    5 Octombrie
    Contabilitate
  • Bogaciuc Denis Alexandr
    5 Octombrie
    Contabilitate
  • Dolghi Antonina Grigore
    5 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Marcoci Elena Tudor
    5 Octombrie
    Muzică
  • Tacuş Virginia Ivan
    5 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Gherasimciuc Oleg Vasili
    5 Octombrie
    Agronomie
  • Melnic (neaun) Daniela Valerii
    5 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Cuşnir Ecaterina Anatoli
    5 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Curtiş Cristina Ivan
    5 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Rotari Oxana Anatolie
    5 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză (ştiinţe umanistice)
  • Şestac Natalia Leonid
    5 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Rusu Valeriu Viorel
    5 Octombrie
    Fizică şi informatică
  • Bărghier Rodica Fiodor
    5 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Maister Iulia Alexandr
    5 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Rarancean (Frecăuţanu) Sorina Leonid
    5 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Matcazin Marianna Ivan
    5 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Corman Mariana Andrei
    5 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Ghieş Violina Ion
    5 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Cobîlaş Adrian Igor
    5 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Oleinic Irina Petru
    5 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Savca Aliona Nicolae
    5 Octombrie
    Drept
  • Calpajiu Oxana Petru
    5 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Agachi Maria Valeriu
    5 Octombrie
    Business şi administrare
  • Ţurcanu Iana Nicolai
    6 Octombrie
    Limba engleză şi limba franceză (traducători)
  • Blîndescu Dumitru Dumitru
    6 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Sîrbu Irina Ion
    6 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Ciumac Victoria Viorel
    6 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Grigorieva (Popovici) Renata Valeriu
    6 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Cojocari Alexandra Mihail
    6 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Saveliev (Golovca) Victoria Anatoli
    6 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Tofan Elvira Valeri
    6 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Prostobojenco (somova (prostibojenco)) Alina Oleg
    6 Octombrie
    Psihologie
  • Zalevski Serghei Igor
    6 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Cebanu Lăcrămioara Sergiu
    6 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Carauş Oxana Ivan
    6 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Lupuşor Denis Gheorghii
    6 Octombrie
    Drept
  • Vicol Maxim Victor
    6 Octombrie
    Drept
  • Bandalac Vadim Anatolii
    6 Octombrie
    Administraţie publică
  • Cebănică Carolina Mircea
    7 Octombrie
    Business şi administrare
  • Ciobanu Victoria Serghei
    7 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Chioresco Tiocla Mihail
    7 Octombrie
    Biblioteconomie, asistentă informaţională şi arhivistică
  • Olari (Odolskaia) Iulia Viktor
    7 Octombrie
    Contabilitate
  • Albu Iuliana Valeri
    7 Octombrie
    Drept
  • Efimenco Victor Veaceslav
    7 Octombrie
    Drept
  • Pavlov (Guzic) Ana Dumitru
    7 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză (ştiinţe umanistice)
  • Zavatin Aliona Gheorghe
    7 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Botnaru Elena Constantin
    7 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Tambur Victoria Victor
    7 Octombrie
    Biologie şi chimie
  • Russu Ecaterina Petru
    7 Octombrie
    Ştiinţe ale comunicării
  • Gaina Ecaterina Vasili
    7 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Maciura Livia Nicolai
    7 Octombrie
    Design vestimentar industrial
  • Guranda Ilie Mihail
    7 Octombrie
    Contabilitate
  • Braguţa (Pantelenciuc) Olga Alexandr
    7 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Pavlov Ana Dumitru
    7 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Risovanaia Liudmila Anatoli
    7 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Dunaevscaia Anna Serghei
    8 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Zberea Alina Boris
    8 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Iacovlev Laurenția Iurie
    8 Octombrie
    Drept
  • Exarenco Alexandra Nicolae
    8 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Strîmbanu Maria Andrei
    8 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Cojocari Adelina Petru
    8 Octombrie
    Muzică
  • Iaţco Diana Igor
    8 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Moraraş Andrei Alexandru
    8 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Berjan Andrei Mihail
    8 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Artemov Valeri Valeri
    8 Octombrie
    Drept
  • Cernei Olesea Valentin
    8 Octombrie
    Psihologie
  • Cojocari (Şcarăbnîi) Irina Eugeniu
    8 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Martinescu Petru Andrei
    8 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Prodan Oxana Anatol
    8 Octombrie
    Drept
  • Bondarenco Natalia Constantin
    8 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Beţian Dumitru Victor
    8 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Sîrbu Marcela Ghenadie
    8 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Sajin (Balea) Daniela Cezar
    8 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba germană
  • Dascal Mariana Victor
    8 Octombrie
    Contabilitate
  • Oleinic Viorica Ilia
    8 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Moraru Daniela Anatoli
    8 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Moisei Inga Ilie
    8 Octombrie
    Psihologie
  • Padureţ Veronica Sveatoslav
    8 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Tarlapan Cristina Ion
    9 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Scorpan Mihaela Mihail
    9 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Spînu Dumitru Tudor
    9 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Noroc Natalia Andrei
    9 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Pînzari Ecaterina Vitali
    9 Octombrie
    Drept
  • Popov Ruslan Valeri
    9 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Bendas Inna Alexandr
    9 Octombrie
    Fizică şi informatică
  • Tcaci Mircea Vladimir
    9 Octombrie
    Educaţie tehnologica
  • Covali Maxim Alexandr
    9 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Gogu Mihail Vasile
    9 Octombrie
    Business şi administrare
  • Dubenco Ion Constantin
    9 Octombrie
    Informatică
  • Turea Violetta Ivan
    9 Octombrie
    Muzică
  • Boico Cristian Igor
    9 Octombrie
    Muzică
  • Dicusară Olga Victor
    9 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Cozaru Niculai Vladimir
    9 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Chiseliţa Irina Alexei
    9 Octombrie
    Administraţie publică
  • Bucearschi (Zaim) Natalia Mihail
    9 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Ghieş Vasili Victor
    9 Octombrie
    Ecologie
  • Rogatiuc Ana Alexandru
    9 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Diordiev Natalia Constantin
    9 Octombrie
    Pedagogie
  • Coadă Ion Verjil
    9 Octombrie
    Limba engleză şi limba franceză (traducători)
  • Cucereavîi Sorin Valerii
    9 Octombrie
    Drept
  • Popovici Stela Marin
    9 Octombrie
    Ecologie
  • Juganari Ana Valeriu
    9 Octombrie
    Muzică
  • Mereniuc Alexei Alexandru
    9 Octombrie
    Administraţie publică
  • Gatman Serghei Mihail
    9 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Maciura Viorica Gheorghe
    9 Octombrie
    Administraţie publică
  • Axînoi Mihaela Mihai
    10 Octombrie
    Ecologie
  • Gheorghiştean Alexandru Iurie
    10 Octombrie
    Ecologie
  • Hăbășescu Mihaela Anatoli
    10 Octombrie
    Drept
  • Gubca Leonila Leonid
    10 Octombrie
    Business şi administrare
  • Palamarciuc Angela Veaceslav
    10 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Beţian Denis Valentin
    10 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Peţcovici Cristina Serghei
    10 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Cernavca Evgheni Alexandr
    10 Octombrie
    Informatică
  • Conişescu Oxana Oleg
    10 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cebotaru Dumitru Veaceslav
    10 Octombrie
    Drept
  • Dolinţă Nicolina Petru
    10 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Ungureanu Ivan Nicolai
    10 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Marcu (lungu) Tereza Viorel
    10 Octombrie
    Drept
  • Balan Inga Ion
    10 Octombrie
    Informatică
  • Ceban (Fîrfa) Anna Vasili
    10 Octombrie
    Drept
  • Cemîrtan (Rusu) Daniela Dinu
    10 Octombrie
    Drept
  • Davidovici Mihai Andrei
    10 Octombrie
    Drept
  • Cebotari Cristina Ghennadii
    10 Octombrie
    Drept
  • Prodaniuc Irina Fiodor
    10 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Varzari Andrei Valentin
    11 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Strechii Galina Constantin
    11 Octombrie
    Limba şi literatura rusă
  • Donos Felicia Teodor
    11 Octombrie
    Drept
  • Ianis Anna Mihail
    11 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Zaporojan Cristina Aurelian
    11 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Vacarciuc Alexandr Nicolai
    11 Octombrie
    Fizică şi informatică
  • Cucoş Maria Alexei
    11 Octombrie
    Drept
  • Guznac Daniela Vladimir
    11 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Zaporojan Cristina Aurelian
    11 Octombrie
    Contabilitate
  • Volociuc (Stoler) Corina Veaceslav
    11 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Chiperi Dorin Iuri
    11 Octombrie
    Administraţie publică
  • Bulgaru Vasile Grigore
    11 Octombrie
    Business şi administrare
  • Cobîliciuc Ionela Iurie
    11 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Gram Valentin Vadim
    11 Octombrie
    Drept
  • Gram Valentin Vadim
    11 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Rusu Serghei Liviu
    12 Octombrie
    Drept
  • Baxan (Galiț) Stella Anatoli
    12 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Caraulan Maxim Evghenii
    12 Octombrie
    Drept
  • Ţurcan Elena Nicolae
    12 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Lebedco Irina Serghei
    12 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Sandu Corina Valentin
    12 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Zastavneţcaia Elvira Stepan
    12 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba rusă
  • Codreanu Inga Petru
    12 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Gulca Ion Mihail
    12 Octombrie
    Drept
  • Slobodscaia (Dobic) Marina Victor
    12 Octombrie
    Drept
  • Larschi Vadim Anatoli
    12 Octombrie
    Ecologie
  • Evstrati Angela Nicolae
    12 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Donos Tatiana Victor
    12 Octombrie
    Pedagogie
  • Melnic Zinaida Gheorghii
    12 Octombrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Cebotari (cotelevici) Ecaterina Anatolii
    12 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Reicu Olga Ion
    12 Octombrie
    Contabilitate
  • Ulmadă Radu Grigore
    12 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Cebotari Victoria Victor
    12 Octombrie
    Drept
  • Mogorean Marcel Alexandr
    12 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Copacinschi (potoţchi ) Mariana Vladimir
    12 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Potîng Ana Gheorghe
    12 Octombrie
    Actorie
  • Cazacu Anna Evghenii
    12 Octombrie
    Psihologie
  • Lupaşcu (Briceag) Alina Vasilii
    12 Octombrie
    Drept
  • Colbasiuc Ion Boris
    13 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Puţuntica Valeriu Grigore
    13 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Moloşag Eugeniu Petru
    13 Octombrie
    Jurnalism
  • Vacariuc (Cojocari) Iuliana Iurie
    13 Octombrie
    Informatică
  • Curca Constantin Ion
    13 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Gheorghelaş Lucia Serghei
    13 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Bosîi Igor Serghei
    13 Octombrie
    Administraţie publică
  • Cologrivîh Cristina Victor
    13 Octombrie
    Contabilitate
  • Leşan Olga Andrei
    13 Octombrie
    Contabilitate
  • Conovalov (Panţîr) Irina Grigori
    13 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Semeniuc Ecaterina Stepan
    13 Octombrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Onceanu (patraşcu) Mariana Andrei
    13 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Agalîeva Sona Soltanmurat
    13 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba spaniolă
  • Cebanu (glavan) Mariana Vasile
    13 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Tozlovan Cristian Oleg
    13 Octombrie
    Business şi administrare
  • Iaţco Natalia Vasili
    13 Octombrie
    Business şi administrare
  • Condru Laura Victor
    13 Octombrie
    Muzică
  • Rotari Olga Valeri
    13 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Şmigon Valeria Victor
    13 Octombrie
    Psihologie
  • Savciuc Alina Alexei
    13 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Şcolnic Inga Vasile
    13 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Grabco Ghenadie Vasile
    13 Octombrie
    Informatică
  • Colodin Victor Vasile
    13 Octombrie
    Drept
  • Smîntînă Veronica Petru
    13 Octombrie
    Pedagogie
  • Criminschi Tatiana Valeriu
    13 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Afanaşcenco Natalia Mihail
    13 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Motruc Vadim Veaceslav
    14 Octombrie
    Contabilitate
  • Vermenciuc Tatiana Vitalie
    14 Octombrie
    Contabilitate
  • Popov Ana Valeriu
    14 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Focşa Maria Iurie
    14 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Zaporojan Svetlana Iuri
    14 Octombrie
    Contabilitate
  • Lazari Tatiana Onofrei
    14 Octombrie
    Drept
  • Bujor Mariana Pavel
    14 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Glavan Ana Alexandru
    14 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Murguleţ Nicoleta Mihail
    14 Octombrie
    Administraţie publică
  • Cheptea Diana Valeriu
    14 Octombrie
    Contabilitate
  • Ciubotaru Pavel Veaceslav
    14 Octombrie
    Informatică
  • Lungu Anna Alexei
    14 Octombrie
    Canto
  • Costicean Nelea Victor
    14 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Chifa Maria Valentin
    14 Octombrie
    Educaţie tehnologică și fizică
  • Soboleva Valeria Valerii
    14 Octombrie
    Fizică şi informatică
  • Prodan Pavel Ivan
    14 Octombrie
    Administraţie publică
  • Grigoraş Angela Vladimir
    14 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar
  • Borta Denis Valeri
    14 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Prutean (tabarcea) Veronica Nicolai
    14 Octombrie
    Contabilitate
  • Ferfeţcaia Marina Victor
    14 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză (ştiinţe umanistice)
  • Danii Diana Alecu
    14 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Tobol (Bodnarciuc) Antonina Ivan
    14 Octombrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Climenco Inna Evgheni
    14 Octombrie
    Actorie
  • Balamatiuc Marina Gheorghe
    14 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Popa Tatiana Grigori
    15 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Bumbac Andrei Valeriu
    15 Octombrie
    Administraţie publică
  • Botnari Ana Simion
    15 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba franceză
  • Filipaş (caun) Cristina Iurii
    15 Octombrie
    Informatică
  • Ţîganescu Maxim Vasili
    15 Octombrie
    Administraţie publică
  • Ursac Igor Iurie
    15 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Zop Svetlana Nicolai
    15 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar
  • Saranciuc (danilciac) Natalia Igor
    15 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Cebotari Eugenia Veaceslav
    15 Octombrie
    Pedagogie
  • Lisnic Natalia Alexandr
    15 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Neruşca Svetlana Victor
    15 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Spînu Mihaela Mihail
    15 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Rotari Victoria Victor
    15 Octombrie
    Biologie şi geografie
  • Cuşnir Veronica Ion
    15 Octombrie
    Contabilitate
  • Redca (Chistol) Olga Mihail
    15 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Bordian Diana Valerii
    15 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Gopşa Mihail Ion
    15 Octombrie
    Business şi administrare
  • Guzun Adriana Veaceslav
    15 Octombrie
    Limba engleză şi limba franceză (traducători)
  • Vladimir Ion Grigori
    15 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Caunov Tatiana Ghenadie
    15 Octombrie
    Turism
  • Bordian Diana Valerii
    15 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Rusu Cristina Alexandru
    16 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Jmurco Andrei Pavel
    16 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Stati Maria Valentin
    16 Octombrie
    Design vestimentar industrial
  • Ratuşneac Laurita Anatolie
    16 Octombrie
    Contabilitate
  • Chiroşca Axinia Valeriu
    16 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Iurceac Petru Petru
    16 Octombrie
    Limba şi literatura ucraineană
  • Ursac Viorel Nicolae
    16 Octombrie
    Drept
  • Feteleu Victoria Ivan
    16 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Focşa Ina Alexandru
    16 Octombrie
    Ecologie
  • Pîntea Elena Igor
    16 Octombrie
    Administraţie publică
  • Cervatiuc Violina Gheorghii
    16 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Fedoruţă Gabriela Andrei
    16 Octombrie
    Contabilitate
  • Ivaşcu Felicia Veaceslav
    16 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Moşneguţu Maria Alexandru
    16 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Grab Tatiana Alexandr
    16 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Severin Alina Iuri
    16 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Cermac Cristina Alexandr
    16 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Şmatoc Maria Victor
    16 Octombrie
    Muzică
  • Procopenco Alexandr Serghei
    16 Octombrie
    Psihologie
  • Galiţchi Stanislav Victor
    16 Octombrie
    Informatică
  • Davîdova Liudmila Vladimir
    16 Octombrie
    Limba şi literatura rusă
  • Popescu (Vacaru) Svetlana Ilie
    16 Octombrie
    Informatică
  • Şcerbacova (creţu) Alina Gheorghe
    16 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Ceaica Mariana Victor
    16 Octombrie
    Drept
  • Samarin Inga Vladimir
    16 Octombrie
    Drept
  • Bagri Inga Viniamin
    16 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Colibaba (gavrilaşova) Anna Feodor
    16 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Proţic Stanislav Anatolii
    17 Octombrie
    Ecologie
  • Lacusta Tatiana Ilie
    17 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Zubatii Nicolae Andrei
    17 Octombrie
    Muzică
  • Munteanu Serghei Vasilii
    17 Octombrie
    Informatică
  • Dascal Olga Victor
    17 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Talpă Olga Valentin
    17 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Raducan Irina Stefan
    17 Octombrie
    Drept
  • Meaun (zmău) Ionela Petru
    17 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Bordei ( (zmău)) Mihaela Petru
    17 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Vîrlan Natalia Serghei
    17 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Mîrza Tatiana Valeriu
    17 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Babin Alina Vitalie
    17 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Dumbravanu Olga Igor
    17 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Munteanu Mihai Grigore
    17 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Ogorodnicova Liubov Iuri
    17 Octombrie
    Business şi administrare
  • Terliţa Daniela Alexei
    17 Octombrie
    Business şi administrare
  • Kalancha Dmytro Dmitrii
    17 Octombrie
    Muzică
  • Mocanu Igor Boris
    17 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Neagu Ana Ștefan
    17 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Furtună Doina Marin
    18 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Cucoș Ecaterina Constantin
    18 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Maznic Argentina Victor
    18 Octombrie
    Drept
  • Cliofos Ana-Carolina Oleg
    18 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Malencaia Ecaterina Valerii
    18 Octombrie
    Limba şi literatura rusă
  • Crestian (Lăcustă) Cristina Victor
    18 Octombrie
    Jurnalism
  • Guţul Alexandr Alexandr
    18 Octombrie
    Ecologie
  • Vanghelii Nelina Boris
    18 Octombrie
    Contabilitate
  • Carapuz Anastasia Valeri
    18 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Rotari Natalia Valeri
    18 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Raileanu (dumbravanu) Cristina Nicolai
    18 Octombrie
    Drept
  • Silivestru (ilaş) Olesea Marin
    18 Octombrie
    Drept
  • Stati Viorica Vasile
    18 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Pînzari (Muntean) Anna Nicolae
    18 Octombrie
    Ecologie
  • Romanciuc Alexei Alexei
    18 Octombrie
    Drept
  • Tăbîrţa Gheorghi Gheorghi
    18 Octombrie
    Drept
  • Zeabliţcaia Olga Alexandr
    18 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Borş Ana Nicolai
    19 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Palamarciuc Oleg Vladimir
    19 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Covalciuc Rodica Radion
    19 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Zîmbrean Cristina Andrei
    19 Octombrie
    Informatică
  • Manole (ţurcan) Mihaela Mihail
    19 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Teorsac Igor Iuri
    19 Octombrie
    Psihologie
  • Mitrofan (temciuc) Marina Ivan
    19 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Popovici Ivan Grigori
    19 Octombrie
    Jurnalism
  • Albu Vladimir Iuri
    19 Octombrie
    Drept
  • Chistruga Alexandru Ion
    19 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Didic Violetta Cornel
    19 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Morari Marina Constantin
    19 Octombrie
    Administraţie publică
  • Fîrfă Maria Alexandru
    19 Octombrie
    Muzică
  • Adauji Victor Anatolie
    19 Octombrie
    Business şi administrare
  • Belenciuc Valentin Valeriu
    19 Octombrie
    Ecologie
  • Tarasinscaia Elena Ghennadi
    19 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Josan Ana Laurentiu
    19 Octombrie
    Administraţie publică
  • Braga Silviu Petru
    19 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Solodcaia Tatiana Victor
    19 Octombrie
    Limba şi literatura rusă
  • Solcan Cristina Victor
    19 Octombrie
    Contabilitate
  • Solodcaia Tatiana Victor
    19 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Stulovschii Victoria Vitalii
    19 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba franceză
  • Andonii Liuba Mihail
    20 Octombrie
    Matematica
  • Fusa Victoria Anatolie
    20 Octombrie
    Drept
  • Marcauțan Andrei Boris
    20 Octombrie
    Business şi administrare
  • Munteanu Alexandru Igor
    20 Octombrie
    Drept
  • Roşca Zinaida Andrei
    20 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Ţugui Iana Igor
    20 Octombrie
    Design vestimentar industrial
  • Scutelnic Mariana Ghennadi
    20 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Avram Dumitru Ion
    20 Octombrie
    Business şi administrare
  • Chirita Anna Vasili
    20 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Tudos Nicolai Ivan
    20 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Diacon Maria Mihail
    20 Octombrie
    Drept
  • Ivanov Evgheni Alexandr
    20 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Fiodorovici Liviu Andrei
    20 Octombrie
    Drept
  • Buţcu (rotari) Cristina Ion
    20 Octombrie
    Drept
  • Rotaru Victor Tudor
    20 Octombrie
    Agronomie
  • Munteanu Oxana Igor
    20 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Moscaliuc Valeri Valeri
    20 Octombrie
    Administraţie publică
  • Cebotari Doina Anatolie
    20 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Izvorean Ana Vasili
    20 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Ceaglic Vitalie Teodor
    20 Octombrie
    Muzică
  • Sicorschi Lilia Ivan
    20 Octombrie
    Educaţie tehnologică
  • Griţunic Liliana Gheorghi
    20 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Botnari Olga Alexandru
    20 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Oprea Adriana Piotr
    21 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Mardari Elena Ion
    21 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Brighidin Vadim Grigorii
    21 Octombrie
    Administraţie publică
  • Coseric (Negoiţa) Dorina Evgheni
    21 Octombrie
    Contabilitate
  • Tronciu Olga Nicolae
    21 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Sochircă Andrian Igor
    21 Octombrie
    Ecologie
  • Turcu Anna Constantin
    21 Octombrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Seinic Victor Valeriu
    21 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Alexandrov Eugeniu Vasile
    21 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Porcescu Vlada Ivan
    21 Octombrie
    Administraţie publică
  • Cenuşa (savca) Lilia Anatoli
    21 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Prisac Tamara Iurie
    21 Octombrie
    Drept
  • Dolinţa Cristina Tudor
    21 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Cucu Elena Ion
    21 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Rujneac Serghei Veaceslav
    21 Octombrie
    Contabilitate
  • Nedelea (Zavatin) Victoria Piotr
    21 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Bandalac Alexandru Sergiu
    21 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Grăchilă Iuliana Valeriu
    21 Octombrie
    Psihologie
  • Romanciuc Olga Eduard
    21 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Popovici Doina Vasile
    21 Octombrie
    Administraţie publică
  • Tiutiușco Andrei Grigori
    21 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Rusu Mariana Tudor
    21 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Arhiri Alina Vitalie
    22 Octombrie
    Business şi administrare
  • Cucoş Ecaterina Dmitri
    22 Octombrie
    Business şi administrare
  • Strechii Irina Eugeniu
    22 Octombrie
    Drept
  • Railean Viorica Valeriu
    22 Octombrie
    Psihologie
  • Harabari Ivan Ghenadii
    22 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Arcuş Cristi Ion
    22 Octombrie
    Contabilitate
  • Prisăcaru Valentina Valentin
    22 Octombrie
    Business şi administrare
  • Cheptea Oxana Veaceslav
    22 Octombrie
    Psihologie
  • Budu (Robu (Bătrînescu (Robu))) Daniela Petru
    22 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Leşanu Victor Victor
    22 Octombrie
    Muzică
  • Rusu Mariana Simion
    22 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Tăutu Viorel Ion
    22 Octombrie
    Contabilitate
  • Dubinschi Ecaterina Nicolai
    22 Octombrie
    Psihologie
  • Usteanscaia Olesea Victor
    22 Octombrie
    Psihologie
  • Tatarenco (antoci) Anna Alexandr
    22 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Vlad Domniţa laura Veaceslav
    22 Octombrie
    Drept
  • Bostan Mihai Iurie
    22 Octombrie
    Drept
  • Griţunic Mihail Valeriu
    22 Octombrie
    Drept
  • Bezdetnaia Oxana Feodor
    22 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Prociuc (Cucuruza) Diana Valentin
    22 Octombrie
    Administraţie publică
  • Rarancean Anna Ilia
    22 Octombrie
    Administraţie publică
  • Sreda Ludmila Fiodor
    22 Octombrie
    Drept
  • Velinicer (Şveţ) Olga Vasili
    22 Octombrie
    Limba germană şi limba engleză (traducători)
  • Plugaru Romela Vasile
    22 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Berzoi Diana Nicolae
    22 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română (ştiinţe umanistice)
  • Cojocari Alina Oleg
    22 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Tăbîrţă Diana Serghei
    22 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Colţiuc Anastasia Iurii
    22 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Borfotină (Ţurcan) Victoria Petru
    23 Octombrie
    Informatică
  • Olii Veronica Anatolii
    23 Octombrie
    Psihologie
  • Rotari Vasile Nicolae
    23 Octombrie
    Agronomie
  • Samocrainîi Andrei Andrei
    23 Octombrie
    Drept
  • Catană Rodica Ion
    23 Octombrie
    Muzică
  • Ialovega Anna Nicolai
    23 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Coliban Olga Valeri
    23 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Ladaniuc Alina Valeriu
    23 Octombrie
    Contabilitate
  • Şuberneţkaia (stadniciuc) Liubov Victor
    23 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Cenuşa Natalia Alic
    23 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Efros Lucia Ivan
    23 Octombrie
    Drept
  • Sotnic Angela Grigore
    23 Octombrie
    Drept
  • Rotaru Tatiana Vasile
    23 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Micuşa Viorel Viorel
    23 Octombrie
    Business şi administrare
  • Covali Ina Teodor
    23 Octombrie
    Ecologie
  • Levco Mihaela Vladimir
    23 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Rojulea Anastasia Boris
    23 Octombrie
    Drept
  • Levco Mihaela Vladimir
    23 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Zadoinov Victoria Victor
    23 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Nepeivoda Vlad Igor
    23 Octombrie
    Business şi administrare
  • Bîrgău Vladimir Vladimir
    23 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Andriean Alexei Oleg
    23 Octombrie
    Business şi administrare
  • Ilico Oleg Anatolie
    24 Octombrie
    Ecologie
  • Croitoru Viorel Mihail
    24 Octombrie
    Muzică
  • Fuga Marina Victor
    24 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Secureanu Ion Ion
    24 Octombrie
    Drept
  • Mocanu Tatiana Valeriu
    24 Octombrie
    Administraţie publică
  • Corcodel Valeria Eduard
    24 Octombrie
    Administraţie publică
  • Preaşcă Liudmila Alexandr
    24 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Albu Diana Anatolii
    24 Octombrie
    Ecologie
  • Prodan Olga Vitalii
    24 Octombrie
    Contabilitate
  • Dima Maria Ivan
    24 Octombrie
    Drept
  • Ilico Oleg Anatolii
    24 Octombrie
    Ecologie
  • Belaia Marina Victor
    24 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Belîi Vadim Victor
    24 Octombrie
    Business şi administrare
  • Vasilcan Cristina Eduard
    24 Octombrie
    Business şi administrare
  • Croitor Valentin Vladislav
    25 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Beşleu Alina Anatolii
    25 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi limba engleză
  • Orlovski Vadim Anatolie
    25 Octombrie
    Drept
  • Ceban Xenia Nicolai
    25 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Derghiliova Natalia Alexandr
    25 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Ghirişanu Oleg Vladimir
    25 Octombrie
    Psihologie
  • Denisenco Sofia Vladimir
    25 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Paiul Alexandr Ghenadii
    25 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Foca Nicolae Dorel
    25 Octombrie
    Ecologie
  • Vrabie Mariana Dionisie
    25 Octombrie
    Psihologie
  • Draguşciuc Anna Fiodor
    25 Octombrie
    Administraţie publică
  • Ciobanu Irina Mihail
    25 Octombrie
    Informatică
  • Baciu Vitalie Gheorghe
    25 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Morgoci Igor Serghei
    25 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Pleşca Angela Mircea
    25 Octombrie
    Biologie şi chimie
  • Slivca Elena Victor
    25 Octombrie
    Finanţe şi bănci
  • Şapşinschi Ana Grigore
    25 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Papuşa Olesea Valentin
    25 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Pelin Mihaela Gheorghe
    25 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Stănescu Vasile Valentin
    25 Octombrie
    Ecologie
  • Iasinciuc Andrian Grigore
    26 Octombrie
    Ecologie
  • Lesnic Rozalina Ghenadie
    26 Octombrie
    Drept
  • Chilivnic Iulia Ghenadie
    26 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Rogac Ion Victor
    26 Octombrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Cozma Ana Constantin
    26 Octombrie
    Informatică
  • Ciolac Maria Ion
    26 Octombrie
    Informatică
  • Gaivas Cristina Vitalie
    26 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Negrescu Marina Sergiu
    26 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba engleză
  • Gheorghiţa (voloşenco) Natalia Boris
    26 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Breslaş Vladislav Vitali
    26 Octombrie
    Ecologie
  • Leahu (Russu) Elena Valeri
    26 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Gureev (litviniuc) Olesea Ilia
    26 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Pavliuc Mihail Piotr
    26 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Focşa Larisa Pavel
    26 Octombrie
    Pedagogie
  • Mahu Constantin Constantin
    26 Octombrie
    Drept
  • Iumatova Galina Iuri
    26 Octombrie
    Psihologie
  • Guţu Adrian Vasile
    26 Octombrie
    Biologie şi chimie
  • Viţă Viorel Anatolie
    26 Octombrie
    Drept
  • Garaşciuc Natalia Victor
    26 Octombrie
    Contabilitate
  • Ciubarca Cristina Iurie
    27 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba franceză
  • Prociuc Diana Boris
    27 Octombrie
    Matematică şi informatică
  • Spataru-fornea (Fornea) Ana Petru
    27 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Ţăruş Viorica Ion
    27 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Cojocari Serghei Ivan
    27 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Marinovschi Cristina Anatolie
    27 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Moscalu Petru Nicolae
    27 Octombrie
    Drept
  • Draguţan Nicolai Ivan
    27 Octombrie
    Administraţie publică
  • Manoilă Larisa Simion
    27 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Starii (Furtuna) Maria Ivan
    27 Octombrie
    Asistenţă socială
  • Arseni Alina Nicolae
    27 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Corjuc Snejana Victor
    27 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Lobusov Egor Serghei
    27 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Palamarciuc Doina Anatolii
    27 Octombrie
    Psihologie
  • Surugiu (Movilean) Diana Andrei
    27 Octombrie
    Drept
  • Ionescu Veronica Ion
    27 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Punga Tamara Anatolii
    27 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Lupan Ruslana Eduard
    27 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba franceză
  • Nicoara Vadim Vasile
    27 Octombrie
    Informatică şi limba engleză
  • Băbălău Vitalii Valerii
    27 Octombrie
    Ecologie
  • Logan Cristina Igor
    28 Octombrie
    Business şi administrare
  • Godlevscaia Irina Sergiu
    28 Octombrie
    Contabilitate
  • Verejan Elena Valerii
    28 Octombrie
    Business şi administrare
  • Popescu Ina Igor
    28 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Fanea Mircea Ion
    28 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Ganziuc Diana Serghei
    28 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Onofraş Nina Ion
    28 Octombrie
    Biologie şi chimie
  • Pleşca Corina Grigori
    28 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Palii Natalia Grigori
    28 Octombrie
    Limba şi literatura ucraineană şi limba română
  • Grumeza Diana Mihail
    28 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Komarniţki (Dobrovinscaia) Liudmila Piotr
    28 Octombrie
    Psihologie
  • Medveţchii Mihail Anatolii
    28 Octombrie
    Ecologie
  • Zaharco Tatiana Oleg
    28 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Verejan Elena Valerii
    28 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Gubceac Artur Alexandru
    28 Octombrie
    Ecologie
  • Burlaca Mariana Valeriu
    28 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Popa Alexandrina Iurie
    28 Octombrie
    Drept
  • Moscalu Tatiana Vladimir
    29 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Paşa Svetlana Valeriu
    29 Octombrie
    Limba şi literatura română
  • Polîmscaia Marianna Igor
    29 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Boboc Cristina Alexandru
    29 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Moraru Daniel Veaceslav
    29 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba germană
  • Cerpacov Serghei Alexandr
    29 Octombrie
    Jurnalism
  • Şuşu Vitalii Vitalii
    29 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Braguţa (Obreja) Elena Valeri
    29 Octombrie
    Psihologie
  • Bulai Serghei Andrei
    29 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Melnic (Cainarean) Cristina Constantin
    29 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Cernei Andriana Andrei
    29 Octombrie
    Informatică
  • Nastas Vasile Constantin
    29 Octombrie
    Agronomie
  • Plop (sava ) Alina Fiodor
    29 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • David Cătălina Gheorghe
    29 Octombrie
    Limba şi literatura rusă şi limba română
  • Iaruşina Anastasia Vladimir
    29 Octombrie
    Informatică
  • Ciubrei Dumitru Valeriu
    29 Octombrie
    Informatică
  • Grosu Alexandru Nicolae
    29 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Caras Ecaterina Nicolai
    29 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Ștefîrţă Sergiu Anatolie
    29 Octombrie
    Muzică
  • Țărnă Constantin Nicolae
    29 Octombrie
    Contabilitate
  • Erhan Veronica Constantin
    30 Octombrie
    Muzică
  • Mihalaș Nadejda Vasile
    30 Octombrie
    Drept
  • Palaria Ana Veaceslav
    30 Octombrie
    Educaţie tehnologică și fizică
  • Cibotari Dina Gheorghii
    30 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Nastasî Anatolii Anatolii
    30 Octombrie
    Administraţie publică
  • Istratii Tatiana Anatoli
    30 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Ţugui Andrei Anatoli
    30 Octombrie
    Educaţie tehnologica
  • Istrati Paula Igor
    30 Octombrie
    Limba engleză şi limba germană (traducători)
  • Gherman Natalia Ivan
    30 Octombrie
    Drept
  • Certan Igor Fiodor
    30 Octombrie
    Jurnalism
  • Artenii Aliona Dmitrii
    30 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Balan Oxana Vasile
    30 Octombrie
    Pedagogie
  • Ţurcanu Nicolai Valeriu
    30 Octombrie
    Biologie şi chimie
  • Havric Natalia Nicolai
    30 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Petrova Ecaterina Andrei
    30 Octombrie
    Limba şi literatura engleză şi limba germană
  • Cheinih Alina Leonard
    31 Octombrie
    Limba şi literatura germană şi limba engleză
  • Hadîrcă Sergiu Eugeniu
    31 Octombrie
    Drept
  • Caluţchi (caisîn) Aliona Anatolie
    31 Octombrie
    Business şi administrare
  • Hudoi Alexandru Vasile
    31 Octombrie
    Drept
  • Jacota Galina Alexandr
    31 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Carp (savciuc) Tatiana Mihail
    31 Octombrie
    Pedagogie
  • Ifodi Dorel Valeri
    31 Octombrie
    Drept
  • Mariciuc Irina Mihail
    31 Octombrie
    Psihologie
  • Ţurcan (dogotari) Marina Victor
    31 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Musteaţa (Filot) Natalia Andrei
    31 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Buliga Svetlana Alexandr
    31 Octombrie
    Geografie şi biologie
  • Banahovscaia Irina Vasili
    31 Octombrie
    Fizică şi informatică
  • Ţurcan Gheorghe Ion
    31 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Sidorenco Mariana Anatolie
    31 Octombrie
    Limba şi literatura română şi limba engleză
  • Mocanu Corolina Ion
    31 Octombrie
    Pedagogie în învăţămîntul primar şi Pedagogie preşcolară
  • Ţui Ana Ivan
    31 Octombrie
    Limba şi literatura franceză şi limba engleză
  • Ciornea Virgiliu Nicolae
    31 Octombrie
    Educaţie tehnologică și fizică
  • Ţurcanu Igor Tudor
    31 Octombrie
    Informatică (ştiinţe exacte)
  • Cebotari Andrei Ion
    31 Octombrie
    Muzică
  • Ţîbîrnac Elena Valeriu
    31 Octombrie
    Design vestimentar industrial
  • Olaru Sergiu Valentin
    31 Octombrie
    Drept
  • Cozma Mihaela Iurie
    31 Octombrie
    Inginerie şi management (în transport auto)
  • Țui Ana Ivan
    31 Octombrie
    Jurnalism
  • Chiosa Ionela Constantin
    31 Octombrie
    Administraţie publică

Comunicat COLLOQUIA PROFESSORUM, TRADIŢIE ŞI INOVARE ÎN CERCETAREA ŞTIINŢIFICĂ, Ediţia a V-a.

În data de 10.10.2014 în Universitatea de Stat ,,Alecu Russo” din Bălţi a avut loc COLLOQUIA PROFESSORUM, TRADIŢIE ŞI INOVARE ÎN CERCETAREA ŞTIINŢIFICĂ, Ediţia a V-a.


De ziua ta mărite profesor !!

De ziua ta mărite profesor !!


Workshop cu genericul: ÎNVĂŢAREA PE TOT PARCURSUL VIEŢII - O PRIORITATE A SISTEMULUI EDUCAŢIONAL...

   În data de 17 octombrie 2014 în Sala Senatului a avut loc Workshop-ul cu genericul: ÎNVĂŢAREA PE TOT PARCURSUL VIEŢII - O PRIORITATE A SISTEMULUI EDUCAŢIONAL EUROPEAN. Workshop-ul a întrunit  persoane care activează în...


COLLOQUIA PROFESSORUM LA A V-A EDIŢIE, 10.10.2014

 COLLOQUIA PROFESSORUM LA A V-A EDIŢIE, 10.10.2014     Atelierul nr. 4 Ştiinţe ale naturii şi-a desfăşurat activitatea în blocul de studii nr.5. Au fost audiate şi puse în discuţie 8 informaţii-prezentări din diverse domenii....


Noutăți

20.10.2014 Comunicat Eramus Mundus Welcome Day

În data de 29 septembrie 2014, în Sala Polivalentă a Universităţii de Stat „Alecu Russo” din Bălţi


13.10.2014 Workshop „Învăţarea pe tot parcursul vieţii – o prioritate a sistemului educaţional european”

       Universitatea de Stat „Alecu Russo”, în colaborare cu Asociaţia „Mostenitorii” din m. Bălţi, cu suportul Dvv International Moldova, are plăcerea de a Vă invita la Workshop-ul cu tema „Învăţarea pe tot parcursul vieţii - o...


08.10.2014 PROGRAM COLLOQUIA PROFESSORUM. Ediţia a V-a

TRADIŢIE ŞI INOVARE ÎN CERCETAREA ŞTIINŢIFICĂ


03.10.2014 Tinerilor cercetători, Studenților și elevilor talentați

Agenția pentru Inovare și Transfer Tehnologic organizează concursul „Cel  mai bun proiect inovativ” Detalii aici


24.09.2014 ,,Bunele practici de instruire e-learning/online"

Conferinţa Internaţională CRUNT-2014 ,,Bunele practici de instruire e-learning/online"


24.09.2014 Universitatea de Stat ,,Alecu Russo” din Bălţi este membru al consorţiilor de implementare a mai multor proiecte cadrul programului european Ersamus Mundus

În data de 29 septembrie 2014, ora 14.10, în Sala Polivalentă a Universităţii de Stat „Alecu Russo” din Bălţi va avea loc Eramus Mundus Welcome Day.


18.09.2014 FESTIVAL DE ARTE ŞI EDUCAŢIE Ediţia I 22-27 septembrie, 2014

UNIVERSITATEA DE STAT „ALECU RUSSO” DIN BĂLŢI FILARMONICA PENTRU COPII  FESTIVAL DE ARTE ŞI EDUCAŢIE  Ediţia I 22-27 septembrie, 2014           Catedra de arte şi educaţie artistică a Universităţii de Stat „Alecu Russo”...