La Multi Ani!

    Angajati

  • Niculica Oxana Petru
    1 Aprilie
    Asistent universitar
  • Afatin Igor Boris
    1 Aprilie
    Director centru
  • Grigorovici Natalia Vladimir
    1 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Guzun Nicolai Valentin
    1 Aprilie
  • Guzun Dinu Valentin
    1 Aprilie
  • Bugacova Antonina Ivan
    1 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Daschevici Victor Dmitri
    1 Aprilie
    Lacatus-electrician la repar.utilajului electr. de la centr. elect.
  • Noroc Valentina Anatolie
    2 Aprilie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Dmitracov Iurie Victor
    2 Aprilie
    Lector universitar
  • Bulat Gheorghe Tudor
    3 Aprilie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Rusov Veronica Mihail
    3 Aprilie
    Prodecan
  • Boghii Elena Grigori
    3 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Cocieru Maria Ion
    4 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Fedelniciuc Ana Ion
    4 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Ghetu Aliona Vasile
    4 Aprilie
    Laborant (calificare medie)
  • Storojuc Nicolae Vasile
    4 Aprilie
    Lacatus-instalator tehnica sanitara
  • Lihtetcaia Tatiana Vladimir
    4 Aprilie
    Laborant (calificare medie)
  • Moldovan Igor Vasili
    5 Aprilie
    Zugrav
  • Dumitras Valeriu Vasile
    5 Aprilie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Firfa Ludmila Constantin
    5 Aprilie
    Bufetier
  • Popov Lidia Gheorghe
    5 Aprilie
    Lector superior universitar
  • Popovici Vitalie Vladimir
    5 Aprilie
    Lector universitar
  • Turculet Maria Fiodor
    6 Aprilie
    Restaurator materiale de arhiva si biblioteca
  • Paduret Denis Oleg
    6 Aprilie
    Timplar
  • Cruglea Nadejda Mihail
    7 Aprilie
    Bibliotecar
  • Bantos Ana Anton
    7 Aprilie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Stroescu Alexandru Grigore
    7 Aprilie
    Lacatus-electrician la repar.utilajului electr. de la centr. elect.
  • Onoico Andrei Constantin
    8 Aprilie
    Operator in sistemul editorial computerizat
  • Marsalcovschi Teo-Teodor Iacob
    8 Aprilie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Panico Constantin Ion
    8 Aprilie
    Paznic (portar)
  • Grosu Tatiana Alexandru
    9 Aprilie Lector universitar
  • Corloteanu Iulia Gheorghe
    10 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Rusu Vladimir Ilie
    10 Aprilie
    Lector universitar
  • Tonu Andrei Andrei
    11 Aprilie
    Operator in sistemul editorial computerizat
  • Redina Natalia Alexandru
    12 Aprilie
    Secretara-dactilografa
  • Jian Ludmila Lazar
    12 Aprilie
    Acompaniator
  • Cheptea Vergil Tudor
    13 Aprilie
    Cercetator in stiintele fizice, chimice, matematice si tehnice
  • Cordun Marina Valentin
    13 Aprilie
    Asistent universitar
  • Bulancea Ion Andrei
    13 Aprilie
    Paznic (portar)
  • Dediu Artur Vladimir
    14 Aprilie
    Administrator
  • Cirlan Cristina Constantin
    15 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Popov Anton Pavel
    16 Aprilie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Stupacenco Serghei Serghei
    16 Aprilie
    Inginer
  • Enachii Lilia Valentin
    16 Aprilie
    Secretara-dactilografa
  • Cucer Veronica Gheorghi
    16 Aprilie
    Concertmaistru
  • Focsa Marcela Leonid
    17 Aprilie
    Metodist
  • Scutelnic Oxana Valeriu
    17 Aprilie
    Lector superior universitar
  • Buliga Lidia Tudor
    18 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Tabirta Alina Constantin
    18 Aprilie
    Laborant (calificare medie)
  • Solonenco Axenia Nichifor
    18 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Ciobanu Cristina Mihail
    19 Aprilie
    Inginer-programator
  • Burlacu Dumitru Serghei
    19 Aprilie
    Inginer-programator
  • Garaz Ion Gheorghe
    19 Aprilie
    Lector superior universitar
  • Ribac Tatiana Nicolae
    19 Aprilie
    Spalator vesela
  • Cozma Petru Gheorghe
    20 Aprilie
    Timplar
  • Bleandura Nicoleta Nicolae
    20 Aprilie
    Asistent universitar
  • Rusnac Vladislav Boris
    20 Aprilie
    Lector superior universitar
  • Belcencov Antonina Ion
    20 Aprilie
    Lector universitar
  • Boaghii Ion Vasile
    20 Aprilie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Sandiuc Maria Ion
    20 Aprilie
    Secretara-dactilografa
  • Sergheeva Ludmila Constantin
    21 Aprilie
  • Zvenogorodschii Oleg Constantin
    21 Aprilie
    Paznic (portar)
  • Ursu Ion Gheorghe
    21 Aprilie
    Sef gospodarie (in intrepr. de deser.sociala a pop.)
  • Boisteanu Eduard Alexei
    21 Aprilie
    Conferentiar universitar (docent)
  • Capcelea Victor Diomid
    21 Aprilie
    Lector universitar
  • Baraniuc Natalia Mihail
    21 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Dobrogeanu Vasile Andrei
    21 Aprilie
    Lector universitar
  • Chitari Pavlina Alexandr
    21 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Bonga Lidia Ion
    21 Aprilie Bucatar
  • Lucovetchi Mihaela Ion
    22 Aprilie
    Profesor (calificare medie) in sistemul invatamintului special
  • Dimbrovschi Stepan Ivan
    22 Aprilie
    Timplar
  • Cozlitina Svetlana Nicolae
    22 Aprilie
    Secretara-dactilografa
  • Corcevoi Maria Mihail
    22 Aprilie
    Asistent universitar
  • Vladica Galina Ion
    22 Aprilie
    Portar
  • Matveeva Natalia Anton
    23 Aprilie
    Lector universitar
  • Andreiteva Virjinica Alexandru
    23 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Padure Olesea Serghei
    24 Aprilie
    Secretar
  • Ciupac Pavel Trofim
    25 Aprilie
    Portar
  • Emsanova Ludmila Gheorghe
    25 Aprilie
    Portar
  • Cojocaru Igor Petru
    25 Aprilie
    Lector superior universitar
  • Zavorotnaia Nadejda Nicolae
    25 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Gutul Anna Dmitru
    26 Aprilie
    Portar
  • Leahu Valentina Dumitru
    26 Aprilie
    Paznic (portar)
  • Magher Marina Stepan
    26 Aprilie
    Bibliotecar principal
  • Creciun Aliona Petru
    26 Aprilie
    Lector universitar
  • Ananii Larisa Ion
    26 Aprilie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Semionov Iuri Valentin
    26 Aprilie
    Lacatus-instalator tehnica sanitara
  • Lisaia Valentina Andrei
    27 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Chira Oxana Petru
    27 Aprilie
    Lector universitar
  • Rotaru Andriana Petru
    27 Aprilie
    Secretara prelucrare texte computator
  • Mahu Liudmila Vasili
    27 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Cechin Ina Sava
    28 Aprilie
    Director centru
  • Josan Felicia Petru
    29 Aprilie
    Sora medicala
  • Gangu Lidia Nicolai
    29 Aprilie
    Bucatar
  • Bors Olesea Victor
    29 Aprilie
    Concertmaistru
  • Popa Iulius Pompei
    30 Aprilie
    Profesor in sistemul invatamintului special
  • Pogrebneac Tatiana Ion
    30 Aprilie
    Bibliotecar (calificare medie)
  • Mandatari Ludmila Petru
    30 Aprilie
    Laborant (calificare medie)
  • Mutruc Nadejda Constantin
    30 Aprilie
    Ingrijitor incaperi de productie si de serviciu
  • Studenti

  • Coca Roman Valentin
    1 Aprilie
    Drept
  • Bejenari Victoria Grigore
    1 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Creciun Igor Vasile
    1 Aprilie
    Ecologie
  • Popa Sergiu Sergiu
    1 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Gologurschi Ira Mihail
    1 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Svera (strasnaia) Dina Vitalii
    1 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Fedosova Oxana Ivan
    1 Aprilie

    Muzica
  • Guzun Dinu Valentin
    1 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Guzun Nicolai Valentin
    1 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Lunin Igor Vadim
    1 Aprilie
    Drept
  • Botnari Liliana Sergiu
    1 Aprilie
    Drept
  • Corotas (Tverdohleb) Nina Alexandru
    1 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Solomon Cristina Marin
    1 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Bordian Ana Nicolae
    1 Aprilie
    Administratie publica
  • Grab Paulina Nicolae
    1 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Macovei Igor Victor
    1 Aprilie
    Biologie si geografie
  • Stetenco Aureliu Valeriu
    1 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Bogaci Diana Valeriu
    2 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Glinscaia Iulia Vitalii
    2 Aprilie
    Business si administrare
  • Rusu Doina Victor
    2 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Ceban Angela Petru
    2 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Nagoreanscaia Mariana Boris
    2 Aprilie
    Design vestimentar industrial
  • Burlac Nina Victor
    2 Aprilie
    Contabilitate
  • Gavrilova Iulia Vladimir
    2 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba spaniola
  • Murzac Zinaida Valeriu
    2 Aprilie
    Psihologie
  • Bulat Veronica Grigore
    2 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Bulat Veronica Grigore
    2 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Banari Adrian Alexandr
    2 Aprilie
    Ecologie
  • Maciuca Elena Stefan
    2 Aprilie
    Drept
  • Melnic Cristina Igor
    2 Aprilie
    Drept
  • Talmaci Valentin Dinu
    2 Aprilie
    Drept
  • Zamahina Alexandra Serghei
    2 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Colin Dorina Ilia
    2 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Dubceac Cristina Petru
    2 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Grecico Olga Roman
    2 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Maniuc(Morarenco)) Maria Serghei
    2 Aprilie
    Administratie publica
  • Botnari Mariana Mihail
    2 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba franceza
  • Munteanu Anastasia Valerii
    3 Aprilie
    Contabilitate
  • Volosinovschi Evgheni Alexandr
    3 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Stefureac Andrei Vasile
    3 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Sitari Veronica Gheorghii
    3 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Turcan Tatiana Vasile
    3 Aprilie
    Finante si banci
  • Rusu Nelea Vasile
    3 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Sarmaniuc Tatiana Iurie
    3 Aprilie
    Contabilitate
  • Beghiu Tatiana Stepan
    3 Aprilie
    Limba engleza si limba germana (traducatori)
  • Golban Lucia Grigori
    3 Aprilie
    Limba si literatura franceza si limba engleza
  • Railean Maxim Andrei
    3 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Tudor Mariana Vasile
    3 Aprilie
    Drept
  • Gradinari Marina Ion
    3 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Turcanu Vitalie Petru
    3 Aprilie
    Business si administrare
  • Mitu Sergiu Serghei
    3 Aprilie
    Drept
  • Prisacaru Maria Boris
    3 Aprilie
    Design vestimentar industrial
  • Chiperi Diana Valerii
    4 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Lavraniuc(Lazarencu) Elena Fiodor
    4 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Moldovanu Anastasia Serghei
    4 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Lungu Maria Valeriu
    4 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Serjentu Daniel Iurie
    4 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Pulman Veaceslav Victor
    4 Aprilie
    Limba si literatura rusa
  • Boinitchi Ion Piotr
    4 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Smigun Oleg Eugeniu
    4 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Grib Tatiana Viorel
    4 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Lihtetcaia Tatiana Vladimir
    4 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Agapov Serghei Serghei
    4 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Cristiuc Veronica Mihail
    4 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Bujac (lupacescu) Aliona Victor
    4 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Solomon Ira Ivan
    4 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba franceza
  • Anisciuc Nina Anatolie
    4 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar
  • Ruseanovschi Emilia Anatoli
    4 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Sirgos Olesea Tudor
    4 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Marcoci Elena Mihail
    4 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Mangos Maria Mihail
    4 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Livontieva Svetlana Nicolai
    4 Aprilie
    Psihologie
  • Bruma Lilia Semion
    5 Aprilie
    Pedagogie
  • Bruma Liudmila Semion
    5 Aprilie
    Pedagogie
  • Bordian (Seinic ) Elena Valerii
    5 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Prodan Irina Ghennadi
    5 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Ciorici Irina Anatolii
    5 Aprilie
    Muzica
  • Padureac Valeriu Iurie
    5 Aprilie
    Drept
  • Ciobanu Andrian Grigore
    5 Aprilie
    Administratie publica
  • Andriuta Vasili Vasili
    5 Aprilie
    Drept
  • Sincovschi Ilia Vitali
    5 Aprilie
    Limba si literatura rusa
  • Morari Alexandru Gheorghe
    5 Aprilie
    Drept
  • Mititelu Cristina Anatolii
    5 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar
  • Ghersteaga Victor Valeriu
    5 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Morari Olga Eduard
    5 Aprilie
    Drept
  • Sincariuc Dmitri Ghenadi
    5 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Scomorohova Victoria Victor
    5 Aprilie
    Administratie publica
  • Andruh Vera Mihail
    5 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Darii Galina Vasile
    5 Aprilie
    Pedagogie
  • Balan Iurie Vasile
    5 Aprilie
    Administratie publica
  • Teesanu Irina Ghennadi
    5 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar sipedagogie prescolara
  • Rosu Alina Valeriu
    5 Aprilie
    Drept
  • Raileanu Andrei Iurie
    5 Aprilie
    Business si administrare
  • Puga Doru Gheorghe
    5 Aprilie
    Drept
  • Ivsin Pavel Valeriu
    5 Aprilie
    Drept
  • Glavan Tatiana Aurel
    6 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Guminiuc Gheorghe Roman
    6 Aprilie
    Psihologie
  • Andronic Natalia Veaceslav
    6 Aprilie
    Drept
  • Melnic (Leahova) Victoria Serghei
    6 Aprilie
    Muzica
  • Rudeanu Alexandru Victor
    6 Aprilie
    Contabilitate
  • Samson (Gutul) Tatiana Nicolai
    6 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Slivca Alexandra Mihail
    6 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Ceban Gabriela Victor
    6 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Juc Sabina Veaceslav
    6 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Oleinic Marina Serghei
    6 Aprilie
    Administratie publica
  • Poblotkaia Ekaterina Oleg
    6 Aprilie
    Administratie publica
  • Nastasciuc Inna Mihail
    6 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Popa Natalia Veacislav
    6 Aprilie
    Limba franceza si limba engleza (traducatori)
  • Ojovan Cristina Mihail
    6 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Melnic (Leahova) Victoria Serghei
    6 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Tihon (Macari) Cristina Gheorghe
    7 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Prohorenco Stefan Veaceslav
    7 Aprilie
    Psihologie
  • Ursachi Andrei Ivan
    7 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Coltun Evgheni Boris
    7 Aprilie
    Drept
  • Repesco Serghei Vasile
    7 Aprilie
    Administratie publica
  • Plesco Irina Oleg
    7 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Rusu (Radu) Adriana Andrei
    7 Aprilie
    Matematica si informatica
  • Armas Eduard Vitalie
    7 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Lenta Mariana Victor
    7 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Grejdieru Olesea -
    7 Aprilie
    Administratie publica
  • Cebotari Anastasia Victor
    7 Aprilie
    Agronomie
  • Secrieru (Gorincioi) Mariana Vasilii
    7 Aprilie
    Limba si literatura franceza si limba engleza
  • Vorbanet Olga Nicolai
    7 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Condrea Tatiana Ion
    7 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza
  • Grisca Diana Oleg
    7 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Ioxa Stefan Fiodor
    7 Aprilie
    Informatica
  • Panco Victoria Alexandr
    7 Aprilie
    Limba engleza si limba franceza (traducatori)
  • Talpa Dumitrita Viorel
    8 Aprilie
    Business si administrare
  • Cencic Irina Valentin
    8 Aprilie
    Informatica
  • Vacaru Radu Iulian
    8 Aprilie
    Protectia plantelor
  • Rusu (Silnic) Ionela Iurie
    8 Aprilie
    Business si administrare
  • Gitea Maria Alexsei
    8 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Onoico Andrei Constantin
    8 Aprilie
    Informatica
  • Cucereav Ion Valerii
    8 Aprilie
    Psihologie
  • Cujba Tatiana Boris
    8 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Crisavitchi Eduard Grigore
    8 Aprilie
    Administratie publica
  • Bostan Elena Iurie
    8 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Cretu Marina Rostislav
    8 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Cocea (Gitea) Natalia Vladimir
    8 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba romana
  • Burlaca Valeriu Fiodor
    8 Aprilie
    Muzica
  • Turcan Victoria Iurie
    8 Aprilie
    Muzica
  • Stefanet Tatiana Vasile
    8 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Jurjiu Constantin Vladimir
    8 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Tataru Natalia Vitalie
    9 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Balan Dorin Mihail
    9 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Colesnic Victoria Ivan
    9 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Tudos Natalia Alexandru
    9 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Bejenari Elena Ghenadie
    9 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Moraru Alexandru Gheorghe
    9 Aprilie
    Drept
  • Sergheevici (Jigau) Marina Mihail
    9 Aprilie
    Informatica
  • Birlea (gherasim) Cristina Teodor
    9 Aprilie
    Drept
  • Stolerenco Iurie Mihail
    9 Aprilie
    Limba si literatura rusa
  • Cincilei Iraida Pavel
    9 Aprilie
    Drept
  • Nacai Irina Veaceslav
    9 Aprilie
    Business si administrare
  • Tamazlicari Gheorghe Gheorghe
    9 Aprilie
    Drept
  • Cusciuc (Raileanu) Anna Oleg
    9 Aprilie
    Business si administrare
  • Sandin Serghei Victor
    9 Aprilie
    Psihologie
  • Dimineata Igor Ruslan
    9 Aprilie
    Administratie publica
  • Ferfetkaia (Zalevscaia) Alina Valentin
    9 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Remleanscaia (Djuromscaia) Lidia Anatolii
    9 Aprilie
    Limba si literatura ucraineana si limba romana
  • Silov Iuri Suren
    9 Aprilie
    Drept
  • Petrov Ion Pavel
    9 Aprilie
    Drept
  • Coval Ecaterina Serghei
    9 Aprilie
    Design vestimentar industrial
  • Cebanas Violin Viorel
    9 Aprilie
    Drept
  • Gorenco Gabriela Ion
    9 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza
  • Tcaci Gheorghe Alexei
    9 Aprilie
    Drept
  • Creciun Ana Ghenadii
    9 Aprilie
    Drept
  • Valuta Nicolae Vitalie
    9 Aprilie
    Drept
  • Leonte Cristina Oleg
    9 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Ivasiuc Cristina Iurie
    9 Aprilie
    Limba engleza si limba franceza (traducatori)
  • Florea Ian Vasile
    10 Aprilie
    Administratie publica
  • Scolnic Dorin Serghei
    10 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Civirjic Serghei Serghei
    10 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Balan Victor Victor
    10 Aprilie
    Drept
  • Cretu Natalia Nicolae
    10 Aprilie
    Limba germana si limba engleza (traducatori)
  • Albin Tatiana Valeriu
    10 Aprilie
    Psihologie
  • Calancea (Cebanu) Victoria Vasile
    10 Aprilie
    Drept
  • Crudu (rusu) Snejana Grigore
    10 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Tibuleac Igor Leonid
    10 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Vieru Cristina Gheorghi
    10 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Egorova Irina Serghei
    10 Aprilie
    Administratie publica
  • Buzovici Andrei Gheorghe
    10 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Fotea Ana Valerii
    10 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba rusa
  • Vataman Aurelia Fiodor
    10 Aprilie
    Administratie publica
  • Manoli Ana Alexandru
    10 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Crivoi Ivan Ivan
    10 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Putuntica Denis Emilian
    11 Aprilie
    Psihologie
  • Oleinic (Mensicova) Irina Valeri
    11 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Rusu Mariana Vasile
    11 Aprilie
    Pedagogie
  • Balan Natalia Tudor
    11 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Lepota Nadejda Boris
    11 Aprilie
    Drept
  • Trofimova Olga Ivan
    11 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Ixari Daniela Valeriu
    11 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Prodan Elena Ivan
    11 Aprilie
    Pedagogie
  • Delijuc Natalia Virgiliu
    11 Aprilie
    Limba si literatura franceza si limba engleza
  • Babin Victor Viorel
    11 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Svatuta Irina Dumitru
    11 Aprilie
    Business si administrare
  • Pojar Maria Mihail
    11 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Vatamaniuc Irina Nicolai
    12 Aprilie
    Contabilitate
  • Gaivas Ana Vitalie
    12 Aprilie
    Contabilitate
  • Tirnovan Iuliana Oleg
    12 Aprilie
    Contabilitate
  • Leonteac Andrei Ion
    12 Aprilie
    Drept
  • Platonova Anastasia Chiril
    12 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Cotman Irina Vitalie
    12 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Bosii Tatiana Valeriu
    12 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Saitan Cristina Ivan
    12 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Mamedov Romanita Filman
    12 Aprilie
    Drept
  • Blaj Silvia Anatolie
    12 Aprilie
    Finante si banci
  • Pripa Nicolai Ivan
    12 Aprilie
    Agronomie
  • Barbuta Alina Anatolie
    12 Aprilie
    Jurnalism
  • Sincilo Andrei Igor
    12 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Vacari Ana Alic
    12 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Gradinaru (Moldovan ) Diana Ion
    12 Aprilie
    Business si administrare
  • Panevscaia Marianna Anatoli
    12 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Cebotari Inga Oleg
    12 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Codreanu (Dimitrova) Irina Ghennadi
    12 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Banari Cristina Valeri
    12 Aprilie
    Contabilitate
  • Habasescu Anastasia Vasile
    12 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Melnitchi Natalia Gheorghi
    12 Aprilie
    Pedagogie
  • Grossu Valentina Valentin
    12 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Iacunina Cristina Oleg
    13 Aprilie
    Limba engleza si limba germana (traducatori)
  • Albu Dmitri Vitalie
    13 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Cretu Diana Nicolai
    13 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Gudumac Tatiana Andrei
    13 Aprilie
    Matematica si informatica
  • Salaru Cristina Anatoli
    13 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba spaniola
  • Morosan (Gatmaniuc) Anastasia Anatolii
    13 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba franceza
  • Isac Lilia Dumitru
    13 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Cernicenco (Cozac) Tatiana Vladimir
    13 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Bezerdean Daniela Tudor
    13 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba germana
  • Evdochimov Constantin Constantin
    13 Aprilie
    Finante si banci
  • Mariuta Evgheni Ivan
    13 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Spirina Elena Pavel
    13 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Conicov Olesea Fiodor
    13 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Filip Denis Mihail
    13 Aprilie
    Administratie publica
  • Dolinschii Vitalii Iurii
    13 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Bumbac(Leahu) Leonida Leonid
    13 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Rosca Virgiliu Petru
    13 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Tighineanu Marin Grigori
    13 Aprilie
    Muzica
  • Carcevschi Oxana Sergiu
    13 Aprilie
    Business si administrare
  • Bezerdean Marcela Tudor
    13 Aprilie
    Muzica
  • Ciumac Cristina Vadim
    13 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Binzari Ion Andrei
    13 Aprilie
    Drept
  • Vamesu Boris Boris
    13 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Gutul Ilie Veaceslav
    13 Aprilie
    Finante si banci
  • Zabulica Ana Andrei
    13 Aprilie
    Drept
  • Rotari Doina Adic
    13 Aprilie
    Informatica
  • Besliu Tatiana Mihail
    13 Aprilie
    Contabilitate
  • Botnari Gheorghi Fiodor
    14 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Cenusa Maxim Victor
    14 Aprilie
    Finante si banci
  • Nicolaita Ana Leonid
    14 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Tabirta Liviu Ion
    14 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Rurac Irina Vasilii
    14 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Curecheru Lucia Vasile
    14 Aprilie
    Muzica
  • Gureu Catalina Anatolii
    14 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Besliu Valeria Valeriu
    14 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Tambur Marianna Victor
    14 Aprilie
    Biologie si chimie
  • Nenita Serghei Valentin
    14 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Gurari Viorica Ion
    14 Aprilie
    Administratie publica
  • Daraban Denis Fiodor
    14 Aprilie
    Drept
  • Graciova (Zavatkaia) Maria Piotr
    14 Aprilie
    Contabilitate
  • Vulpe Anastasia Serghei
    14 Aprilie
    Limba engleza si limba germana (traducatori)
  • Diftirenco (Postolachi ) Cristina Piotr
    14 Aprilie
    Informatica
  • Dedescu Alina Adic
    14 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Martinescu Cristina Andrei
    14 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Osoianu Anastasia Ivan
    14 Aprilie
    Limba germana si limba engleza (traducatori)
  • Cordon Marina Nicolai
    14 Aprilie
    Limba si literatura ucraineana
  • Mocreac Svetlana Vitalie
    14 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Mihalciuc Dmitri Vasili
    14 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Mamaev Serghei Alexandr
    14 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Vlas Andrei Evgheni
    14 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Melnic (Melenciuc ) Ecaterina Victor
    14 Aprilie
    Drept
  • Faina Daniel Serghei
    14 Aprilie
    Drept
  • Cernei Dionisie Serghei
    14 Aprilie
    Drept
  • Dosciuc Inga Alexandr
    14 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Pohila Grigore Grigore
    14 Aprilie
    Administratie publica
  • Piteli Olesea Alexandr
    14 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Stolovei Diana Pavel
    14 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Rurac Irina Vasilii
    14 Aprilie
    Contabilitate
  • Hecoian Evghenia Mihail
    15 Aprilie
    Psihologie
  • Gliga Maria Simon
    15 Aprilie
    Actorie
  • Gulipa (Sergentu) Anastasia Grigori
    15 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Rotaru Igor Igor
    15 Aprilie
    Drept
  • Vulpe Alexandru Mihail
    15 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Surdu Rodica Nicolai
    15 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza
  • Cecan Olesia Petru
    15 Aprilie
    Finante si banci
  • Goncear (pripa) Victoria Vasili
    15 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Pojidaev Alexandru Alexei
    15 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Belicico (Cucer) Aliona Victor
    15 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Grapineac Natalia Vasile
    15 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Chisca Anastasia Valentin
    15 Aprilie
    Psihologie
  • Calcai Cristina Stelian
    15 Aprilie
    Drept
  • Bagrin Zinaida Stepan
    15 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Fortuna Cristina Aurel
    15 Aprilie
    Finante si banci
  • Lari Octavian Anatoli
    15 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Vacaru Cristin Iulian
    15 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Zaharciuc Svetlana Constantin
    15 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Moscalu Tatiana Igor
    15 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Schicenco Daniil Alexandr
    15 Aprilie
    Biologie si geografie
  • Lelica Dumitru Oleg
    16 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Zamornea Tatiana Vasile
    16 Aprilie
    Administratie publica
  • Iutis Alexei Alexei
    16 Aprilie
    Agronomie
  • Galben Natalia Anton
    16 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Dubceac Silvia Valeriu
    16 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Stoleru Doinita Ghenadie
    16 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Dumbravan Vadim Vladimir
    16 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Popescu Ira Igor
    16 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba franceza
  • Banciu Dragomir Victor
    16 Aprilie
    Business si administrare
  • Prodan (Gorlovan) Doina Anatolii
    16 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Jian Irina Fiodor
    16 Aprilie
    Business si administrare
  • Bologa Nicolai Vasile
    17 Aprilie
    Business si administrare
  • Ceban Roman Boris
    17 Aprilie
    Finante si banci
  • Bontea Semion Anatoli
    17 Aprilie
    Finante si banci
  • Curcudel Anna Mihail
    17 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Ursu Romanita Pavel
    17 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Lungu (Bunescu) Tatiana Vitalie
    17 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Golovatinschi Maxim Vasili
    17 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Petcoglo Valeria Nicolae
    17 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Costeniuc Elena Ghenadie
    17 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Marchitan Cristian Ion
    17 Aprilie
    Drept
  • Guriev Cristina Ruslan
    17 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Petrov Carolina Ivan
    17 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Nacai Maxim Stepan
    17 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Muntean Maria Mihail
    17 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Postolachi (Plotnic) Svetlana Ion
    17 Aprilie
    Ecologie
  • Moisei Ana Ion
    17 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza (stiinte umanistice)
  • Vicol Daniel Ion
    17 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Gutu Dumitru Nistor
    17 Aprilie
    Drept
  • Fintina Ana Valentin
    18 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Ciubotaru Elena Petru
    18 Aprilie
    Contabilitate
  • Tabarcea Alina Vasilii
    18 Aprilie
    Contabilitate
  • Zaporojan (Stati) Capitolina Vitalii
    18 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Taranu Diana Oleg
    18 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Godovanciuc Denis Victor
    18 Aprilie
    Administratie publica
  • Agheorghies Ludmila Leonid
    18 Aprilie
    Informatica
  • Salaru Vasile Anatolie
    18 Aprilie
    Agronomie
  • Copacinscaia Ina Vladimir
    18 Aprilie
    Limba germana si limba engleza (traducatori)
  • Antoni Ion Ghenadie
    18 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Istratuc Liudmila Petru
    18 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Stircu Ion Vasile
    18 Aprilie
    Drept
  • Donici Alexandr Valeri
    18 Aprilie
    Muzica
  • Scolnic Ecaterina Stefan
    18 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Mamaliga Eugenia Vladimir
    18 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza (stiinte umanistice)
  • Usatii Igor Valentin
    18 Aprilie
    Muzica
  • Nisimuc (manole) Diana Valentin
    18 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Ciubrei Vitalie Anatolie
    18 Aprilie
    Drept
  • Nichitin (Marcoci) Elena Ion
    18 Aprilie
    Limba engleza si limba germana (traducatori)
  • Nistor Iana Alexandru
    19 Aprilie
    Pedagogie
  • Cojocari Efimia Ion
    19 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Dascalciuc Marina Constantin
    19 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba germana
  • Rotari Rodica Evgheni
    19 Aprilie
    Administratie publica
  • Morari Constantin Eduard
    19 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Girla (Moldovan) Irina Dmitri
    19 Aprilie
    Contabilitate
  • Cobernic (Cojocari) Dorina Dorel
    19 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Turtureanu Serafima Leon
    19 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Burlacu Dumitru Serghei
    19 Aprilie
    Limba germana si limba engleza (traducatori)
  • Iurceac Iana Serghei
    19 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Calancea Nina Nicolai
    19 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Stati Viorica Constantin
    19 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba spaniola
  • Ianachi Doina Vladimir
    19 Aprilie
    Drept
  • Pricopneac Iuliana Victor
    19 Aprilie
    Contabilitate
  • Adascalitei Olga Petru
    19 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Pelin Dimitri Ivan
    19 Aprilie
    Jurnalism
  • Splavnic Anna Veaceslav
    19 Aprilie
    Limba germana si limba engleza (traducatori)
  • Grimailo Aliona Vladimir
    19 Aprilie
    Administratie publica
  • Zavidei Gheorghe Ion
    19 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Fedula Olesea Ivan
    20 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Bolea (Obreja) Viorica Miroslav
    20 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Vlad Ruslan Valerii
    20 Aprilie
    Drept
  • Cozma Petru Gheorghe
    20 Aprilie
    Pedagogie
  • Babin Alexandrina Alexandru
    20 Aprilie
    Administratie publica
  • Babin Ion Victor
    20 Aprilie
    Ecologie
  • Boianovschi Nicolae Constantin
    20 Aprilie
    Muzica
  • Cretu Tatiana Nicolae
    20 Aprilie
    Limba germana si limba engleza (traducatori)
  • Ceban Valeri Valeriu
    20 Aprilie
    Drept
  • Coipan Jeorjeta Leonid
    20 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Bordeniuc Cristina Mihail
    20 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Turcan Bogdan Aurel
    20 Aprilie
    Business si administrare
  • Popa Doina Mihail
    20 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza
  • Lungu Anna Serghei
    20 Aprilie
    Drept
  • Cazacu Nicolina Iurii
    20 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba germana
  • Spac (Culicovschi) Olga Constantin
    20 Aprilie
    Matematica si informatica
  • Morari Tatiana Vitali
    20 Aprilie
    Business si administrare
  • Ungureanu Anastasia Ivan
    20 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Gordinschi Anastasia Serghei
    20 Aprilie
    Muzica
  • Secureanu (Cheptea) Elena Leonid
    20 Aprilie
    Jurnalism
  • Zalujnaia (mariuta) Marina Vasilii
    21 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Pilip Iulian Alexandr
    21 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Oineagra (Rusnac) Inna Gheorghii
    21 Aprilie
    Drept
  • Petrova Maria Dumitru
    21 Aprilie
    Informatica
  • Corolenco (Puiu) Livia Veaceslav
    21 Aprilie
    Contabilitate
  • Cazac Alexandr Anatoli
    21 Aprilie
    Ecologie
  • Matiescu (Pripa) Diana Petru
    21 Aprilie
    Drept
  • Bacal (Bugai) Cristina Aurel
    21 Aprilie
    Limba si literatura franceza si limba engleza
  • Kazlauskaite Kristina Bronius
    21 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Rosca (Padureac) Iuliana Vasili
    21 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Dumanscaia Inga Fiodor
    21 Aprilie
    Ecologie
  • Lucic Aleona Victor
    21 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Morari Nadejda Valentin
    21 Aprilie
    Administratie publica
  • Chisca Viorica Valentin
    21 Aprilie
    Pedagogie
  • Chirilici Elena Mihail
    21 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Cazacu Mihaela Vitalie
    21 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Litvinciuc Alexandr Ruslan
    21 Aprilie
    Business si administrare
  • Ivasiuc Adriana Valeriu
    21 Aprilie
    Drept
  • Zvenogorodschi Cristina Oleg
    21 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Ianachi Marcel Valeri
    21 Aprilie
    Drept
  • Vazdautan Victoria Oleg
    21 Aprilie
    Administratie publica
  • Micu Alina Gheorghe
    21 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Buga Oleg Vasile
    22 Aprilie
    Business si administrare
  • Sciuric Dorin Serghei
    22 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Doroghean Dina Oleg
    22 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Scoferci Cristina Chiril
    22 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Fintina Ion Stefan
    22 Aprilie
    Administratie publica
  • Ivacicovschi Tatiana Ion
    22 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Uncuta Dragos Anatol
    22 Aprilie
    Limba engleza si limba franceza (traducatori)
  • Frecautanu Irina Gheorghe
    22 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Postaru Veronica Victor
    22 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Petrov Igor Pavel
    22 Aprilie
    Muzica
  • Covali Tatiana Stepan
    22 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Bejan Ion Vitalie
    22 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Morosanu Aurica Iurie
    22 Aprilie
    Psihologie
  • Turcu Nicolae Nicolae
    22 Aprilie
    Business si administrare
  • Andronic Rodica Ion
    22 Aprilie
    Finante si banci
  • Turchina Cristina Boris
    22 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza
  • Doroghean Dina Oleg
    22 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Gladis Natalia Alexandr
    22 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Cucuruza Anatoli Gheorgi
    22 Aprilie
    Administratie publica
  • Cucusciuc Nicolae Vladimir
    22 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Birnaz Linda Vladimir
    22 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Cojocaru Denis Valeri
    22 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Patron Elena Vladimir
    22 Aprilie
    Finante si banci
  • Brincovean Alexandru Gheorghe
    22 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba romana
  • Orlova (Gaitur) Natalia Grigori
    22 Aprilie
    Psihologie
  • Bulhac Mariana Simion
    22 Aprilie
    Psihologie
  • Rusu Valentin Vladimir
    22 Aprilie
    Biologie si chimie
  • Lunga Mariana Victor
    23 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Ciuntu Ludmila Nicolae
    23 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Andrusceac Veronica Victor
    23 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Butnari Anna Ivan
    23 Aprilie
    Business si administrare
  • Banu Virginia Iurie
    23 Aprilie
    Drept
  • Postolachi Daniela Ivan
    23 Aprilie
    Administratie publica
  • Cechina Nina Vasilii
    23 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Toaca Mihaela Nicolae
    23 Aprilie
    Drept
  • Caras (Fodor) Ana-Maria Vasile
    23 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar
  • Cusnir Ecaterina Nicolae
    23 Aprilie
    Contabilitate
  • Corlateanu Irina Alexei
    23 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Babitchi Andrei Stanislav
    23 Aprilie
    Drept
  • Girbu Mariana Ion
    23 Aprilie
    Limba franceza si limba engleza (traducatori)
  • Cebotari Roman Valeriu
    23 Aprilie
    Administratie publica
  • Ursachi Teodora Valentin
    23 Aprilie
    Contabilitate
  • Cumpenici Olga Anatolie
    23 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Veriga Valeriu Boris
    23 Aprilie
    Drept
  • Fornea Lidia Andrei
    >23 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Binzari Alexandr Valeri
    24 Aprilie
    Psihologie
  • Balica Ruslan Dmitrii
    24 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Mac Maria Ion
    24 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Prodaniuc Igor Valeriu
    24 Aprilie
    Ecologie
  • Usataia Ana Iurie
    24 Aprilie
    Educatie tehnologica ?i fizica
  • Machidon Dumitru Sergiu
    24 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Prodan Mihaela Ion
    24 Aprilie
    Pedagogie
  • Baesh Alina Valeriu
    24 Aprilie
    Business si administrare
  • Mirza Cristina Nicolae
    24 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Caniuc Vladimir Iurie
    24 Aprilie
    Informatica
  • Nichifor Tatiana Eugeniu
    24 Aprilie
    Ecologie
  • Protiuc Valentin Valentin
    24 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Russu Vitali Vasili
    24 Aprilie
    Drept
  • Negrescu Serghei Ivan
    24 Aprilie
    Agronomie
  • Pintea Corina Victor
    24 Aprilie
    Biologie si chimie
  • Chihai Andriana Vitali
    24 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Tutunaru Victor Lucian
    24 Aprilie
    Psihologie
  • Padure Olesea Serghei
    24 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Labliuc Natalia Savva
    24 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Burciu Cristina Andrei
    24 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Prepeleac Doina Alexei
    24 Aprilie
    Drept
  • Boclinca Veaceslav Constantin
    24 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Grachila (Duminica) Ludmila Viorel
    24 Aprilie
    Pedagogie
  • Cebanu Dorin Piotr
    24 Aprilie
    Ecologie
  • Melnic Alina Eugeniu
    24 Aprilie
    Drept
  • Lazar Ioan Gheorghe
    24 Aprilie
    Psihologie
  • Ceban Evghenii Alexandr
    24 Aprilie
    Psihologie
  • Ropot Ecaterina Iurie
    25 Aprilie
    Psihologie
  • Tasinschi Evghenii Iurie
    25 Aprilie
    Drept
  • Spiridon Angela Chiprian
    25 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Palade Lia Alexei
    25 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba franceza
  • Posmag Irina Anatolie
    25 Aprilie
    Limba si literatura franceza si limba engleza
  • Dogotari Alina Alexandr
    25 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar
  • Turcanu (Bejinari) Ana Valentin
    25 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Onica Doina Victor
    25 Aprilie
    Finante si banci
  • Railean Sorin Valerii
    25 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Cazacu Natalia Petru
    25 Aprilie
    Contabilitate
  • Fortuna Livia Ion
    25 Aprilie
    Pedagogie
  • Paladi Ana Marin
    25 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Morosanu Vadim Ion
    25 Aprilie
    Drept
  • Scripnic Ina Victor
    25 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Mirza Ana Ghenadie
    25 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Scutaru Irina Alexandru
    25 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Cocieru Victor Vladimir
    25 Aprilie
    Drept
  • Turcan Serghei Grigore
    25 Aprilie
    Drept
  • Rotari Nina Igor
    26 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Gutu Igor Oleg
    26 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Dodon Nicolae Nicolae
    26 Aprilie
    Drept
  • Ghiletchi Alexandru Alexandru
    26 Aprilie
    Ecologie
  • Clipca (Muntean) Tatiana Vladimir
    26 Aprilie
    Contabilitate
  • Sitari Constantin Iov
    26 Aprilie
    Inginerie si management (in transport auto)
  • Cusnir Viorel Dumitru
    26 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Tataru Victor Mina
    26 Aprilie
    Informatica
  • Manole Doina Gheorghe
    26 Aprilie
    Matematica si informatica
  • Culibaba Olesea Ivan
    26 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Serjantu Andriana Ion
    26 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Dolinta Elena Stefan
    26 Aprilie
    Psihologie
  • Lungu Alina Alexandr
    26 Aprilie
    Drept
  • Duminiuc (Vrancean) Anna Serghei
    26 Aprilie
    Finante si banci
  • Resetnic Xenia Vasile
    26 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Lungu Anastasia Nicolai
    26 Aprilie
    Contabilitate
  • Taralunga Rodica Valentin
    26 Aprilie
    Limba si literatura romana
  • Gramciuc Anna Gheorghi
    26 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Maican Serghei Gheorghii
    26 Aprilie
    Contabilitate
  • Zelinschi Jana Leonid
    26 Aprilie
    Psihologie
  • Morosan Marcel Nicanor
    26 Aprilie
    Psihologie
  • Culcitcaia Anna Serghei
    26 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Serjantu Andriana Ion
    26 Aprilie
    Psihologie
  • Nistor Lena Mihail
    27 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Scerbaniuc Olesea Pavel
    27 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Muzica Dragos Victor
    27 Aprilie
    Drept
  • Vomu Ala Leonid
    27 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Panter Ion Mihail
    27 Aprilie
    Ecologie
  • Sorocean Petru Roman
    27 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Burbulea (Palataicova) Elena Mihail
    27 Aprilie
    Administratie publica
  • Caras Mariana Ion
    27 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Cucerenco Irina Serghei
    27 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Betisor Aliona Iurie
    27 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza
  • Betisor Natalia Iurie
    27 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Benzari Tatiana Vladimir
    27 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Zlati Tudor Petru
    27 Aprilie
    Agronomie
  • Safarmatov Alexandru Arslan
    27 Aprilie
    Administratie publica
  • Ailoai Elena Alexandru
    27 Aprilie
    Contabilitate
  • Scutaru Fevronia Andrei
    27 Aprilie
    Contabilitate
  • Buceatchi Iuri Andrei
    27 Aprilie
    Contabilitate
  • Munjiu Anna Nicolai
    27 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Bernovic Tatiana Alexandru
    28 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba engleza
  • Cravtov Andrei Anatoli
    28 Aprilie
    Informatica (stiinte exacte)
  • Mutruc Nicolai Vasili
    28 Aprilie
    Informatica
  • Curac Andrei Dmitrie
    28 Aprilie
    Finante si banci
  • Spancioc (Cucer) Polina Victor
    28 Aprilie
    Biologie si chimie
  • Pinzari Dan Stepan
    28 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Vacarciuc Inga Dmitrii
    28 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba franceza
  • Zaiat Evgheni Moisei
    28 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Rucsineanu Roman Constantin
    28 Aprilie
    Educatie tehnologica
  • Straciuc Veaceslav Nicolai
    28 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Ivaschiv Olga Mihail
    28 Aprilie
    Business si administrare
  • Sirbu Iuliana Iurie
    28 Aprilie
    Business si administrare
  • Svet Anna Anatoli
    28 Aprilie
    Psihologie
  • Purciuc Rodica Mihail
    28 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si limba engleza
  • Nogai Angela Vasili
    28 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Spinu (Caldare) Viorica Nicolae
    29 Aprilie
    Matematica si informatica
  • Purici Vitalie Gheorghe
    29 Aprilie
    Drept
  • Popsoi Elena Gherghi
    29 Aprilie
    Psihologie
  • Bivol Stanislav Iurie
    29 Aprilie
    Drept
  • Spoiala Lilian Veaceslav
    29 Aprilie
    Drept
  • Butnari Victoria Ivan
    29 Aprilie
    Informatica
  • Gurau Tatiana Boris
    29 Aprilie
    Finante si banci
  • Fominova Victoria Serghei
    29 Aprilie
    Limba si literatura rusa si limba romana (stiinte umanistice)
  • Popovici Eugenia Veaceslav
    29 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Crijanovschi Alexandr Mihail
    29 Aprilie
    Ecologie
  • Turcan Ana Vasile
    29 Aprilie
    Limba si literatura engleza si limba germana
  • Dascal Elena Vasilii
    29 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza (stiinte umanistice)
  • Fiodorova Anna Mihail
    29 Aprilie
    Pedagogie in invatamintul primar si pedagogie prescolara
  • Cernavca Ana Pavel
    29 Aprilie
    Drept
  • Chistruga (Cerac) Alina Anatolii
    30 Aprilie
    Business si administrare
  • Poleacov Serafim Valeri
    30 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Zastavnetchi Eduard Iurii
    30 Aprilie
    Educatie tehnologica ?i fizica
  • Ciudac Iurii Iosif
    30 Aprilie
    Administratie publica
  • Tcaci Anastasia Serghei
    30 Aprilie
    Design vestimentar industrial
  • Zaiat Irina Timofei
    30 Aprilie
    Drept
  • Bunescu Elizaveta Mihail
    30 Aprilie
    Limba si literatura romana si limba engleza
  • Nastas Ion Constantin
    30 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Teleba Sergiu Iurie
    30 Aprilie
    Asistenta sociala
  • Gutu Ala Valeriu
    30 Aprilie
    Geografie si biologie
  • Cresciuc Marina Valentin
    30 Aprilie
    Administratie publica
  • Gureu Anna Nicolai
    30 Aprilie
    Drept
  • Turcuman Nicoleta Ion
    30 Aprilie
    Finante si banci
  • Premeleja Ada Eduard
    30 Aprilie
    Business si administrare
  • Mereuta Ana Constantin
    30 Aprilie
    Limba engleza si limba germana (traducatori)
  • Botezatu Ion Vitalie
    30 Aprilie
    Informatica
  • Croitoru Evgheni Eduard
    30 Aprilie
    Informatica si limba engleza
  • Chibzii Maria Vasile
    30 Aprilie
    Fizica si informatica
  • Russu Anatoli Fiodor
    30 Aprilie
    Agronomie
  • Luncasu (Snigur) Ana Stepan
    30 Aprilie
    Finante si banci
  • Palancea Anastasia Radu
    30 Aprilie
    Limba si literatura germana si limba engleza
  • Stircu Anna Alexandr
    30 Aprilie
    Business si administrare
  • Mihailov Alina Constantin
    30 Aprilie
    Administratie publica
  • Pavelciuc Natalia Ghenadi
    30 Aprilie
    Drept
  • Radiola Evgheni Oleg
    30 Aprilie
    Ecologie
  • Dumbrava (Cucer) Tatiana Valentin
    30 Aprilie
    Administratie publica
  • Curca (Griu ) Victoria Victor
    30 Aprilie
    Business si administrare
  • Masteranzi

  • Guzun Dinu Valentin
    1 Aprilie
    Programare WEB
  • Guzun Nicolai Valentin
    1 Aprilie
    Programare WEB
  • Andrusceac Oxana Igor
    2 Aprilie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (rusa)(120)
  • Ciumac Eugen Valeriu
    2 Aprilie
    Ecologie agricola
  • Maciuca Elena Stefan
    2 Aprilie
    Management financiar
  • Petrov Elena Mihail
    3 Aprilie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Volosinovschi Evgheni Alexandr
    3 Aprilie
    Programare WEB
  • Pirlog (Vacariuc) Inga Valerii
    4 Aprilie
    Management financiar
  • Birliba Veronica Vasili
    4 Aprilie
    Stiinte penale si criminologie(90)
  • Lipcanu Olga Constantin
    4 Aprilie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Chiruta Viorica Ion
    5 Aprilie
    Didactica biologiei
  • Berliba Denis Vasile
    6 Aprilie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Samson Tatiana Nicolai
    6 Aprilie
    Management educational (90)
  • Raileanu Andrei Nicolae
    7 Aprilie
    Stiinte penale si criminologie(90)
  • Valcova - Badarau Natalia Gheorghe
    8 Aprilie
    Contabilitate
  • Onoico Andrei Constantin
    8 Aprilie
    Programare WEB
  • Zaiat Irina Zinovi
    9 Aprilie
    Management financiar
  • Dimineata Igor Ruslan
    9 Aprilie
    Politici europene si administratia publica
  • Tudos Natalia Alexandru
    9 Aprilie
    Politici si servicii sociale pentru familie si copil
  • Marandiuc Victor Vasili
    9 Aprilie
    Ecologie agricola
  • Zalevski (Egorova ) Irina Serghei
    10 Aprilie
    Politici europene si administratia publica
  • Tibuleac Igor Leonid
    10 Aprilie
    Programare WEB
  • Buzovici Andrei Gheorghe
    10 Aprilie
    Programare WEB
  • Tonu Andrei Andrei
    11 Aprilie
    Programare WEB
  • Conicov Olesea Fiodor
    13 Aprilie
    Limbi moderne aplicate(engleza/franceza/germana)
  • Turcanu Ludmila Mihail
    13 Aprilie
    Management educational (90)
  • Tambur Marianna Victor
    14 Aprilie
    Didactica chimiei
  • Cristiuc Veronica Mihail
    14 Aprilie
    Management educational (90)
  • Goncear Victoria Vasili
    15 Aprilie
    Tehnologii si principii educationale moderne in limbile straine(l.engleza)
  • Rotaru Victoria Ion
    16 Aprilie
    Consiliere psihologica in institutii si organizatii
  • Cucer Veronica Gheorghi
    16 Aprilie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Muntean Maria Mihail
    17 Aprilie
    Management educational (90)
  • Gherasimencov Ecaterina Stefan
    18 Aprilie
    Politici si servicii sociale pentru familie si copil
  • Zaporojan Capitolina Vitalii
    18 Aprilie
    Didactica biologiei
  • Dabija Anastasia Valentin
    19 Aprilie
    Didactici moderne ale disciplinelor filologice (rusa)(120)
  • Levciuc Ia Victor
    19 Aprilie
    Management educational (90)
  • Morari Tatiana Vitali
    20 Aprilie
    Dreptul afacerilor (120)
  • Ceban Valeri Valeriu
    20 Aprilie
    Stiinte penale si criminologie(90)
  • Seliviorstova (Patron) Elena Vladimir
    22 Aprilie
    Administrarea afacerilor comerciale
  • Iucicovscaia Natalia Victor
    22 Aprilie
    Management educational (90)
  • Lucovetchi Mihaela Mihai
    22 Aprilie
    Tehnologii de instruire si producere
  • Girbu Mariana Ion
    23 Aprilie
    Limbi moderne aplicate(engleza/franceza/germana)
  • Racu Aliona Gheorghe
    24 Aprilie
    Management educational (90)
  • Ropot Ecaterina Iurie
    24 Aprilie
    Psihologie judiciara
  • Cebanu Dorin Piotr
    24 Aprilie
    Ecologie agricola
  • Ursachi Elena Vladimir
    25 Aprilie
    Politici europene si administratia publica
  • Didic Mariana Victor
    26 Aprilie
    Management financiar
  • Cliuchina Adriana Vasile
    27 Aprilie
    Didactica chimiei
  • Petrari Ludmila Tudor
    27 Aprilie
    Management educational (90)
  • Turcan Cornelia Leonid
    27 Aprilie
    Didactica disciplinelor artistice
  • Andriuta Aliona Serghei
    27 Aprilie
    Politici europene si administratia publica
  • Svet Anna Anatoli
    28 Aprilie
    Psihologie judiciara
  • Spancioc Polina Victor
    28 Aprilie
    Didactica chimiei
  • Rusu Victor Constantin
    28 Aprilie
    Stiinte penale si criminologie(90)
  • Demenciuc (Gurau) Tatiana Boris
    29 Aprilie
    Contabilitate
  • Popsoi Elena Gheorghi
    29 Aprilie
    Psihologie judiciara
  • Gutu Ala Valeriu
    30 Aprilie
    Ecologie agricola
  • Siretanu Vadim Valentin
    30 Aprilie
    Administrarea afacerilor comerciale
  • Lupusor Natalia Gheorghe
    30 Aprilie
    Didactica matematicii

Întâlniri cu personalităţi marcante din R. Moldova...

Pe data de 16.04.2014, în Sala de lectură nr. 3, Biblioteca Ştiinţifică a USB „Al. RUSSO”, a avut loc întâlnirea studenţilor Facultăţii de Ştiinţe Reale, Economice şi ale Mediului, de la specialităţile: Biologie şi geografie,...


Activitatea ştiiinţifică a studenţilor de la Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie şi Arte

 Implicarea studenţilor în activitatea ştiinţifică reprezintă un aport considerabil la consolidarea cunoştiinţelor şi formarea competenţelor profesionale.   În acest context, la Facultatea de Ştiinţe ale Educaţiei, Psihologie...


Concursul "CEL MAI BUN BIOLOG" la Facultatea de Ştiinţe Reale, Economice şi ale Mediului

 Pe data de 15.04.2014 în cadrul Facultăţii de Ştiinţe Reale, Economica şi ale Mediului a avut loc concursul "CEL MAI BUN BIOLOG".   Au participat la concurs studenţii de la specialitatea: Biologie şi geografie, gr....


Ziua Porţilor Deschise la Universitatea de Stat „Alecu Russo” din Bălţi

Universitatea de Stat „Alecu Russo” din Bălţi     Vă invită,în data de10 mai 2014,ora 1100, în Sala Polivalentă, corpul I la     Agenda: 1030-1100 - Întîlnirea oaspeţilor, recital susţinut de orchestra de muzică...


Noutăți

08.04.2014 CONFERINŢA ŞTIINŢIFICO-PRACTICĂ CU PARTICIPARE INTERNAŢIONALĂ MOŞTENIREA ARTISTICĂ A LUI T.G. ŞEVCENKO ÎN CONTEXT CULTURAL UNIVERSAL (cu prilejul a 200 de ani de la naşterea lui Taras Şevcenko)

    În data de 28 martie 2014 în Universitatea de Stat „Alecu Russo” din Bălţi s-a desfăşurat CONFERINŢA ŞTIINŢIFICO-PRACTICĂ cu participare internaţională MOŞTENIREA ARTISTICĂ  A LUI T.G. ŞEVCENKO ÎN CONTEXT CULTURAL UNIVERSAL...


07.04.2014 Colocviul Ştiinţific Studenţesc INTERUNIVERSITARIA, Ediţia a X-a

      În data de 16 mai 2014, Departamentul pentru activitate ştiinţifică şi relaţii internaţionale, în colaborare cu facultăţile Universităţii de Stat „Alecu Russo” din Bălţi, organizează Colocviul Ştiinţific Studenţesc...


07.04.2014 Concursului la informatică „Aspiraţii informatice – 2014”

   Catedra de matematică şi informatică organizează în data de 12 aprilie 2014 în incinta Universităţii de Stat „Alecu Russo” din Bălţi, a III-a ediţie a concursului la informatică „Aspiraţii informatice – 2014”. Catedra de...


04.04.2014 Apel de propuneri 2014 pentru cofinanţarea Activităţilor de Cooperare ICE, din Fondul de Cooperare

Apel de propuneri 2014 pentru cofinanţarea Activităţilor de Cooperare ICE, din Fondul de Cooperare Mai multe detalii aici


03.04.2014 LUNAR ECOLOGIC “CU FAŢA SPRE TERRA” LA FACULTATEA DE ŞTIINŢE REALE, ECONOMICE ŞI ALE MEDIULUI

LUNAR ECOLOGIC  “CU FAŢA SPRE TERRA” LA FACULTATEA DE ŞTIINŢE REALE, ECONOMICE ŞI ALE MEDIULUI CATEDRA DE ŞTIINŢE ALE NATURII ŞI AGROECOLOGIE, perioada 01- 30.04.2014   PROGRAMUL ACTIVITĂŢILOR 1. Expoziţie de gazete cu...


03.04.2014 ZILELE ŞTIINŢEI ŞI CREAŢIEI ARTISTICE A STUDENŢILOR

UNIVERSITATEA DE STAT „ALECU RUSSO” DIN BĂLŢI FACULTATEA DE ŞTIINŢE ALE EDUCAŢIEI, PSIHOLOGIE ŞI ARTE   ZILELE ŞTIINŢEI ŞI CREAŢIEI ARTISTICE A STUDENŢILOR 4  aprilie 2014 CONFERINŢA ŞTIINŢIFICĂ A STUDENŢILOR  12-16 mai...


03.04.2014 Zilele Sănătăţii la Universitatea de Stat "Alecu Russo" din Bălţi

Sănătatea este cel mai important  element al vieţii care te face cu adevărat fericit! Dacă vă pasă cu adevărat de sănătatea Dvs, atunci vă invităm să participaţi la şirul activităţilor dedicate Zilelor Sănătăţii  (07.04.14 -...